Какво слушате сега ?

Дефчатий! :) Знам, че ме помоли, че днес не ти се учи, брат, АМА познанието не търпи лигавщини, още повече когато се касае за личността и личностното развитие, ЕлЕ па сред АйАй средите, където като един минимум трее да имаш... за околе 0.7часа - покупка на части+сглабянето им+инсталация на ОУУУС+стандарт фърст тиме настройки+фавоУр програме+ сеКУРити+........... в твоя случай е + толкова.. достатъчност.. ахахах (при другите, идеме на тежки задачи) инак IT - нанай-си.. макс в тауър кой беше, бе, телефонистите 😂
Та, без да се размотаваш и жалиш за животот си, преди тоя момент, почвай да кълвеш пиуе, "ЩО аджеба аз прая в тоя форум, аз АЙти ли сам или на лука - главата, али перата" 😁


ЧАК след като преживееш И таЯ драма, след това ше си изпишеш овдека дали в действителност си подготвен за това.. :) Защото едно е да си пишеш с АЙ и да й казваш какви цомбре са най-подходящи за руки твои.., друго е да участваш в ЛОГО конкурси, дето така или иначе РУКИ твои ще бъдат далеч и далеч, и от хавата и от млекото...брат...
СПОСОБЕН ли си да се удържиш и да участваш в този урок, вече за напреднали РУКИ-предприемачи, да знам дали да продължаваме въобще с уроците ?? 😆😆🤣
 
 
Ич не ми ъпвай! Уроците за Дефа приключиха, защото е НЕСТАБИЛЕН и НЕПЕРСПЕКТИВЕН 😁


И стига ГЕЙМ, време е да прослушаш и музика 😇
 
Дефченко 😶 изгубих ли наистина най-верния си ученик 😬


Последна позивна, ДА СЕ ЯВИШ на служба, каше ниедно 🫡
А ГА пи водката и ЯДЕ чифтетата, ГОТ ТИ БЕШЕ а!! жевотно злоядо 😁😆🤣
 

Горе