Какво слушате сега ?

Този трак, след 25 години не успяха да му направят бас бууст, щото той си е такъв по дефолт.
 
2Пак,Дре, Снууп, Еминем и много други, и да не забравяме чудовищата от РЪН ДМС, Бъста, ДМЕКС, Вутанг и много други имат страшен бийт и рапиране, обаче инструментала на if i ruled the world na NAS е псалма на тази музика.
 
 
Тази песен откри 21-ви век, като наближи НГ се сещам за нея.
Тогава не бях в България и я гледах на някакъв голям билборд. Мисля че го излъчваха от Ню Йорк.
Не съм сигурен, че това е оригиналното изпълнение. :)
 
 
Това го намерих, случайно.
 
 
[...]
 
Когато загубя опора се връщам към това
 
Премахнато от потребителя, защото не трябва да го види всеки.
 
Последно редактирано:
Не знам що, този кавър на Майкъл Джексън не ме дразни
 
Малко се превземаш.
 
Наслушал съм се на Рап и на Диско и на Метъл и на класика.
Но, хайде по твоя ръб да повървим. Но не съвсем.
 
Трабъла е, дефче, че нямам идея кво ми пускаш, щото нямам колонки на компа - те са са закачени на тв, което е на 5метра, и ако мислиш, че са ще разкачам кабеляци, да мъкнем, за ТВОЯ милост, и само за да ти видя простотиите дето шерваш ахахаа Начи яко си се объркале 🤣 Карам го по СЛУХ, и колко и да се заслушвам, се МИ Е ЯСНО, че ТИ НИКОГА НЕ СИ БИЛ МЮЗИК ФЕН, само се чепиш и пищенгясиш о.оО мили МОЙ дефчо неразтълкованИЙ, пищенгясИЙ 😆
 
Трабъла е, дефче, че нямам идея кво ми пускаш, щото нямам колонки на компа - те са са закачени на тв, което е на 5метра, и ако мислиш, че са ще разкачам кабеляци, да мъкнем, за ТВОЯ милост, и само за да ти видя простотиите дето шерваш ахахаа Начи яко си се объркале 🤣 Карам го по СЛУХ, и колко и да се заслушвам, се МИ Е ЯСНО, че ТИ НИКОГА НЕ СИ БИЛ МЮЗИК ФЕН, само се чепиш и пищенгясиш о.оО мили МОЙ дефчо неразтълкованИЙ, пищенгясИЙ 😆
Ами закачи си едни колони, или си обуй гащите. Даде ми идея.
 
Пускай колоните :)
image1-0-1.jpg
 
Мързи ме са, наеш колко кабеляк е това, НО щи няправя някакъв компромис и ЩЕ СЕЙФНА галимациите ти, за един по-убав и светъл момент 😇

Е, ти "по слух" още едно, за компенсация 🙃


 

Горе