Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондове

От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

.. През 2 часа си менят мнението - ей точно ей затова не ги харесвам тея пълни идиоти, не се знае какво правят - казват едно, след 2 часа друго, утре трето, вдругиден четвърто, след 3 дни пак на първото се връщат - пълни боклуци

На ме пък ми приличат на тебе... само от дпс не си бил още. Няма ли да слагаш феса вече, виж Местаня колко мъдрости споделя от трибуната.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Честито
ГЕРБ + ДПС + още трима от БДЦ и двама независими.

Закона е Гласуван!
Грабежът започва!

"За" гласуваха 82 депутати от ГЕРБ, 33 от ДПС, трима от Български демократичен център и двама независими. Показателно беше и почти постоянното присъствие в пленарната зала на Делян Пеевски.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Честито на печелившите :) Сега трябва да направим тема , кой фонд да си изберем , че да искаме да сме към него. Незаинтересованите или тия дето ги мързи отиват към НОИ.... освен ако не го преправят това на по късен етап.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Като ни дават СВОБОДА, защо не можем да се махнем от НОИ? Да иб* аз тая гербаджииска свобода. Сега 2-3 милиона души ще се редят на опашки до фефруари мисля беше, за да кажат, че НЕ ИСКАТ да им се вземат парите, тъпанари са тези гласували за гроб. Какво ще убеждават, че 1 пенсия е по-добре от 2 - пълни тъпаци.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Нз дали е февруари , не е ли края на годината...
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Tи ти прост, но си гербер де, то е ясно, че не си разбрал - ако до 2 месеца не се отиде за да кажеш, ЧЕ НЕ ИСКАШ ДА ТИ МЕСТЯТ ПАРИТЕ - парите ти отиват в НОИ.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Tи ти прост, но си гербер де, то е ясно, че не си разбрал - ако до 2 месеца не се отиде за да кажеш, ЧЕ НЕ ИСКАШ ДА ТИ МЕСТЯТ ПАРИТЕ - парите ти отиват в НОИ.

Ти пък си грозен. Чак се чудя за да какви пиша с такива дебили , дето без никакъв повод веднага обиждат.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Tи ти прост, но си гербер де, то е ясно, че не си разбрал - ако до 2 месеца не се отиде за да кажеш, ЧЕ НЕ ИСКАШ ДА ТИ МЕСТЯТ ПАРИТЕ - парите ти отиват в НОИ.

Става въпрос за тия, които започват работа за първи път и срока не е 2 месеца а 1 година.
И не 2-3 милиона ами примерно 1-2 хиляди.
И не, няма да ги местят насила.

Твоя идол болния нали искаше да национализира? Ми премести си партидата в НОИ да повлечеш крак...
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Ромбец, не е така.
Тепърва от министерството на финансите ще спуснат указание дали тези родени след 1959г. трябва да уведомят писмено НОИ , че не искат да им се пипат парите, или само на тези дето изрично потвърдят ще им се преведат в НОИ.
Обаче като ги знам какви са боклуци, познай какво ще е :)

Интересно как ей така в неделя го решиха тайно и днес го гласуваха. Без обществен дебат! Много бързат нещо, много нагло постъпиха.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Всички гнусотии в гласуването на законите са извършени по тъмно, по никое време и набързо. Тоя път дори взрива в завода не помогна да се отклони вниманието обаче...
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Трябват им пари и то много.Щом и пари печатат и заеми вземат,пък и тези осигуровки искат... И се сетих,че миналата година хванаха едни тонове кока,пък никой нямаше убит.Явно сега някой трябва да я плаща+лихвите+евентуално нова пратка авансово...И всичко се връзва точно-цялото лъгане,мазане и зор са напълно логични и обясними.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Не им трябват авансово. Искат да обезценят фондовете и да си ги купят после евтино. С парите от КТБ. Що мислиш Пеевски днес беше за пръв път в парламента и гласува ЗА?
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Ромбец, не е така.
Тепърва от министерството на финансите ще спуснат указание дали тези родени след 1959г. трябва да уведомят писмено НОИ , че не искат да им се пипат парите, или само на тези дето изрично потвърдят ще им се преведат в НОИ.
Обаче като ги знам какви са боклуци, познай какво ще е :)

Интересно как ей така в неделя го решиха тайно и днес го гласуваха. Без обществен дебат! Много бързат нещо, много нагло постъпиха.

Много нагло, в неделя го решават ей така, и в Петък го приемат без никаква информация дори на коалиционните им партньори - е това са герберите, си ги знаем и си го говорим от доста време, колко пъти съм повтарял колко са нагли тея.
Сега при Слави е някаква жена специалист и много умни неща казва.

Гледайте го този колко е нагъл
http://www.novini.bg/news/256230-бо...ерили-църква-да-се-прекръстят-(обновена).html
http://www.novini.bg/news/256239-борисов-нека-да-не-тревожим-хората-преди-празниците.html
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Ромбец, не е така.
Тепърва от министерството на финансите ще спуснат указание дали тези родени след 1959г. трябва да уведомят писмено НОИ , че не искат да им се пипат парите, или само на тези дето изрично потвърдят ще им се преведат в НОИ.
Обаче като ги знам какви са боклуци, познай какво ще е :)

Интересно как ей така в неделя го решиха тайно и днес го гласуваха. Без обществен дебат! Много бързат нещо, много нагло постъпиха.

Аз пък ще проверя за всеки случай :). И ще си преместя парите... ама в друг частен фонд. Щото Проданов каза, че свинята щял да купува Доверие.

А и тия пари така и така съм ги прежалил...
 
От: От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни ф

Много нагло, в неделя го решават ей така, и в Петък го приемат без никаква информация дори на коалиционните им партньори - е това са герберите, си ги знаем и си го говорим от доста време, колко пъти съм повтарял колко са нагли тея.
Сега при Слави е някаква жена специалист и много умни неща казва.

Гледайте го този колко е нагъл
http://www.novini.bg/news/256230-бо...ерили-църква-да-се-прекръстят-(обновена).html
http://www.novini.bg/news/256239-борисов-нека-да-не-тревожим-хората-преди-празниците.html

Е то тва с назначаването на Пеевски за шеф на ДАНС го направиха от БСП.

А по темата. ГЕРБ правят глупости с тая идея. Проблемът обаче е че няма пари и трябва да се съкращават разходи. А те не искат да режат. То никой не иска да реже, но ще трябва. Рано или късно ще трябва да се режат разходи.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Казах, че се опита да купи Доверие. Какво ще се опита да купи сега, вече,с 4 млрд по-богат и нагъзени и обезценени фондове, нямам идея.

Happy hour му осигуриха.
 

Горе