Какво ще кажете ?

h3tr1k

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Така преди малко гледах едно примерче за текст
и реших да пробвам какво ще направя ...

Дайте едно мнение :)

Ето го резултата който се получи :
h3tr1k.png
 
От: Какво ще кажете ?

вярно бе :Д карай :)

Мързел начи... 8)

Една минута работа ти е. Select - Clear - пишеш изречението отново. Хем ще махнеш и шпациите пред препинателните знаци - те се слагат след тях, а не пред тях.
 
хахаха и са вече е h3tr1k design... нищо лично ама всички сте дизайнери вече :D :D :D
 
От: Какво ще кажете ?

Давам ти мнението си, което може да те поразсърди малко,но .. както и да е.
Виж сега, самия този надпис, който си сложил на grunge фона, стой като..даже не стои като залепен дори, ами някак си във въздуха.
Този блур разваля много нещата, а grunge четките, които си използвал върху надписа "h3trik" не са подходящи въобще, защото не се връзват с бекграунда. /загледайте се съвсем леко и ще видите за какво говоря/ По-различен гръндж е. И glow-а не ми харесва много как е направен :)

Този ми пост опрделено не е с цел да се заяждам, а просто казвам какво мисля по въпроса.
 
От: Какво ще кажете ?

Малко съветче от мен ползвай Текстури не четки по добър резултат дават и определено може да се постигне доста по лесно всичко :) понякога и четките не са лоши но тук е по подходящо да използваш текстура
Блър-а е в повече ако си правил дубликат на лаера намали му малко прозрачността и ще се получи по-плавно и не толкова замзано. Успех :)
 
От: Какво ще кажете ?

Туй дето каза зилот + че просто нищо не изразява, няма идея, няма взаимодействие, няма настроение.
Единствената асоциация дето правя е на пластмасова червена табела, случайно изтървана в тенекия вода, пълна с косми...
 
От: Какво ще кажете ?

добро е Евалата показваш че ние геимарите може да правим и мн други неща освен да циклим по цели нощи :)
 
От: Какво ще кажете ?

Това наподобява wallpaper и според мен се е получило добре, но мисля, че ще е добре да помислиш за малко "по-разчупен" фон и да добавиш интересни елементи. Защо трябва да се придържаш към урока? Да бъдеш дизайнер е точно това - да си креативен, а не да копираш. Естествено може да има допирни точки и да използваш чужди дизайни за вдъхновение, но изцяло да "прерисуваш" не би било в твоя полза нито сега, нито след време... :) Късмет в начинанието. Използвай сайтове като www.uroci.com , www.web-tourist.net и подобни, за да оценяват творбите ти :) ...
 

Горе