Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

Ама ти продължаваш да смяташ, че тука само тревопасни има. До колкото си спомням тук: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=15534&p=144039#post144039

каза, че си взел 150$. В отговор на въпроса "колко си спечелил до сега?". На картинката е 184$. Сега ли лъжеш или преди а?

А тази картинка се разспространява и от най-малко още едно лице в нета: http://209.85.129.132/search?q=cache:lhFdttk7L_UJ:www.db.supersaid.net/forum/best-two-ptcs+transaction2520details25202520pa.png&cd=1&hl=bg&ct=clnk&gl=bg

Ххахахаха братле закопа го ;Д . Гледай как лъже колко пари изкарва, само и само някой тъпак като него ( а тук са малко , може би той и 2-3 госта, които той е викнал ) да се регне с рефералния му линк ... И гледай го как обижда .
Такива като тоя не трябва да им се дава да дишат , камо ли да ползват интернет.
 
От: От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

Здарасти, аз съм също от neobux, и имам доста въпроси на които търся отговор. Много съм зле с английския и все търся някои от България, намерих едни хора не съм ги запомнила опитах се да им пиша, но там ми изписва съобщение, че са забранени, защото пишат на български език. Не е много честно според мен, но......
Според мен в neobux трябва да си купуваш реклами, а не реферали.Купила съм си 3 и вса са си 0, незнам така си мисля. Няколко пъти се опитвх да се свържа с админ., защото незная какво съм направила, но целият форум на neobux,минава през моята пощенска кутия. Имам над 200 съобщения на ден и няма кой да ми помогне, ако някой от този форум, или конкретно ти можеш ще съм ти благодарна.
Сега, кажи какво да направя, за да ми прати9 тази програма.Благодаря.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

Ами те сума ти нещо изписаха по темата на чист български.
Ама ще обобщя наготово: Необукс е за спрели индивиди. И ако не искаш да се гаврят с тебе като с онова тъпото горе, маркирай мейловете от необукса като Спам и почни да се занимаваш с нещо перспективно.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

Пак ли букс милионер се е появил?

Сега да ви открехна каква е работата(може и да сте се сетили):

Значи регваш се в един bux сайт обаче сам ако си клицаш няма да направиш нищо и ти трябват малко шарани да клицат вместо теб. За целта отиваш в някой по-либерален форум дето се занимават с сериозни неща и пускаш тема за буксто шита си. Във форума ще има най-малко два типа хора едните потенциалните ти шарани другите такива дето нема да се вържат. Почваш тези дето няма да ти се вържат, като им обясняваш как ти си голяма риба правиш по $4000, не си некав случаен пък те са изключително тъпи. Целта е да се вдигне шумотевица щото иначе реферал линка ти ще отиде в кофата без да го види никой и шараните да видят, че си голяма работа и да ти се вържат.

Прилагаш и скрин на големите пари дето ги правиш: http://img694.imageshack.us/img694/9881/70752071.jpg (този е на г-н Sopola малко преправен от мен не е истински).

И шараните сами идват при теб.

г-н Sopola предполагам $4000 на картинка не е виждал. Защо? Човек който прави по $4000 били цъкал като малоумна амеба по реклами за $150? Хората които правят истински пари знаят, че времето е ценно и не биха се занимавали с клицания.

Това е от мен на шараните дето му се вързаха приятно клицане! :)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

Хаха, и аз днес направих малко $. Но на мен такъв червен печат не ми сложиха гадовете :)

http://img202.imageshack.us/img202/1859/transaction2520details2.png
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

Е*ах тия програми, и аз искам. Ще ни светнеш ли на тази велика далавера, vaskoa?

Обещавам да се регна под теб и да накликам целия сайт, даже мисля да си пусна нет през телефона и като таковам жената да цъкам, защото е яката работа това. Ще ме стимулира за преждевременно еякулиране, което е подтикнато от този наплив на пари към PayPal акаунта ми. Само така ще се почувствам истинки жив... :)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

С удоволствие :), може да се регнеш тук (линка е реферал):

http://www.adobe.com/products/photoshop/?ref=vaskoa
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

hmmmmm, mejdu drugoto neobux ne e scam i se pe4eli po-lesno ot affiliatite, az se otkazah ot tova 6toto e mnogo rabotata a uspehite sa mnogo nesigurni, sega ot neta osnovno pe4elq ot neobuxa po nqkolko stotin mese4no(skoro 6te sam ultimatum) i minavam hilqda i drugata mi strast sa HYIP-ovete v momenta ot naj-dobriq (Cherryshares) sam umnojil "investa" po 10 i sega s 1/10 ot tova(500 dolara prejaleni) gi puskam na compund option s 1,1 % dnevno i sled godina ako sa 06te paying 6te imam nad 27000 dolara. koi 6te mi garantira 4e sled gotina kartovski trud po afiliate programi seota i dr. 6te moga da pravq dori 100 dolara mese4no........haide da ne se obijdame 1 drug a samo da postvame fakti i saveti poiskani ot drugi.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

ne e sme6no tazi programa pla6ta na minutata ot minaliq april(2009) za godina sam postignal roi 400 % ako bqh na kompound sega 6tqh da imam 30000, za svedenie sam v 06te 2 programi(naposledak slagam pove4ko v po malko na broi programi)-safety-investment(145 % sled 10 dni) i forexdollartrade(250 % sled 7 dni) mojete samo da si smetnete Roi. Vaprosyt e da ima6 rutinata da celi6 to4nite programi, a mejdu drugoto slagam samo prez alertpay, vqrno 4e ne se priema ot vseki hyip kato liberty reserve no nqkolko pati dosega sa mi vra6tali parite ot alertpay pra6taiki support ticket za skamnala "investicionna" programa.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

ne e sme6no tazi programa pla6ta na minutata ot minaliq april(2009) za godina sam postignal roi 400 % ako bqh na kompound sega 6tqh da imam 30000, za svedenie sam v 06te 2 programi(naposledak slagam pove4ko v po malko na broi programi)-safety-investment(145 % sled 10 dni) i forexdollartrade(250 % sled 7 dni) mojete samo da si smetnete Roi. Vaprosyt e da ima6 rutinata da celi6 to4nite programi, a mejdu drugoto slagam samo prez alertpay, vqrno 4e ne se priema ot vseki hyip kato liberty reserve no nqkolko pati dosega sa mi vra6tali parite ot alertpay pra6taiki support ticket za skamnala "investicionna" programa.

За кирилица да си чувал? :)
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

Не му и трябва да е чувал за кирилица :) Той прави по 30 000 на година , което си е по 2500 на месец само като плиока реклами . Не че и аз не цъкам по принцип , ама единствено защото имам директни "шарани: които цъкат всеки ден и на месец по 20$ ми се събират като ми отнема по 1 мин на ден . Иначе не се занимавайте с глупости ами примерно използвайте турбобита и правете по 20$ на седмица без почти никакъв work .
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

ne e sme6no tazi programa pla6ta na minutata ot minaliq april(2009) za godina sam postignal roi 400 % ako bqh na kompound sega 6tqh da imam 30000, za svedenie sam v 06te 2 programi(naposledak slagam pove4ko v po malko na broi programi)-safety-investment(145 % sled 10 dni) i forexdollartrade(250 % sled 7 dni) mojete samo da si smetnete Roi. Vaprosyt e da ima6 rutinata da celi6 to4nite programi, a mejdu drugoto slagam samo prez alertpay, vqrno 4e ne se priema ot vseki hyip kato liberty reserve no nqkolko pati dosega sa mi vra6tali parite ot alertpay pra6taiki support ticket za skamnala "investicionna" programa.
Като изтеглиш 30k , обади се :D
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

Е той е написал че ги прави :) . Ама ти може би имаш предвид да прави по 30к на месец ... Според мен не си заслужава главоболието че тогава ще го погнат данъчните и мутрите да му взимат парите .
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

Не му и трябва да е чувал за кирилица :) Той прави по 30 000 на година , което си е по 2500 на месец само като плиока реклами . Не че и аз не цъкам по принцип , ама единствено защото имам директни "шарани: които цъкат всеки ден и на месец по 20$ ми се събират като ми отнема по 1 мин на ден . Иначе не се занимавайте с глупости ами примерно използвайте турбобита и правете по 20$ на седмица без почти никакъв work .

1 мин. на ден са 30 мин. на месец. Ако се хвана да пиша статии, ще изкарам повече от твоите $20 за 30мин.
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

1 мин. на ден са 30 мин. на месец. Ако се хвана да пиша статии, ще изкарам повече от твоите $20 за 30мин.

Но за тия 30 мин. примерно аз чете online новини , а ти се напрягаш да мислиш изречения което си е работа . Отделно ,както вече споменах , аз ги правя тия 20$ само и единствено защото имам доста шарани които са се регистрирали под мене и цъкат всеки ден . Ако ги нямаше тях щях да правя по 1.20$ на месец което не си заслужава 30-те минути .
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

Но за тия 30 мин. примерно аз чете online новини , а ти се напрягаш да мислиш изречения което си е работа . Отделно ,както вече споменах , аз ги правя тия 20$ само и единствено защото имам доста шарани които са се регистрирали под мене и цъкат всеки ден . Ако ги нямаше тях щях да правя по 1.20$ на месец което не си заслужава 30-те минути .

Да сложим тогава въпроса така - колко време ти е отнело малумното спамене на линка ти ?
 
От: Как Да Печеля Пари Чрез neobux.com

Да сложим тогава въпроса така - колко време ти е отнело малумното спамене на линка ти ?

Зарежи... щом е отделил толкова време за намиране на "шарани", то вече е изгубен пациент.
 

Горе