Как да забършем претприймачка?

Казанова

New Member
Забелязъх че тук има доста свубодни жини но нещо потхода ми малко куца явно. Затува искам да пупитам ако успешно сте свалили някоя да спуделите ценен опит и да дъдете някои и друг съвет.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Нямам опит в сферата, ама три подхода ми идват първосигнално:

1. Демонстрирай благополучие - какъв бизнес, жилище, кола имаш.
2. Покажи сексапил - ако изглеждаш нещо повече от типичния български маймуняк, бъди щедър на селфита.
3. Горните две ако не са приложими, пробвай с ерудиция, интелект, и някоя може евентуално да се трогне от сиромашкия ти чар :) Ама като ти гледам писането, и това може да е мъка.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Забелязъх че тук има доста свубодни жини но нещо потхода ми малко куца явно. Затува искам да пупитам ако успешно сте свалили някоя да спуделите ценен опит и да дъдете някои и друг съвет.

Аморе, кой те зачерви така ? Кои са тия безсърдечни хора, беее?
Да добавя към колегата Ноке - трябва да ти е мнооого голяма репутацията, за да блеснеш сред предприемачките - някои предприемачи за едната репутация в тоя форум живеят. Айде да опитам дали мога пак да ти вдигна малко рейтинга. :)

п.с. Сори- не мога за сега.:(
 
От: От: Как да забършем претприймачка?

Аморе, кой те зачерви така ? Кои са тия безсърдечни хора, беее?
Да добавя към колегата Ноке - трябва да ти е мнооого голяма репутацията, за да блеснеш сред предприемачките - някои предприемачи за едната репутация в тоя форум живеят. Айде да опитам дали мога пак да ти вдигна малко рейтинга. :)

п.с. Сори- не мога за сега.:(

О миличка Нандибанди как си?

Забраих че трябва да ми е голяма репотацията за да свалям претприймачки. Досега само една-две сам свалил. Повозих ги малку на БМВ-то и после ги оправих в буклуджийския камьон варху марулите :D Т.е. испълних т.1 на колегата Noke (демунстрирах благопулучие) и т.2 пуказах им сексапилните си боксерки :wink: Точка 3 засига е непусилна за моите вазможности :)

Сига убаче ши са наложи да са моля на ПМ на някоя предприймачка с голяма репотация че да ми дигне рейтинга :) Забравих каде точну са гледаше кои са ма зачервили :)
 
От: От: Как да забършем претприймачка?

О миличка Нандибанди как си?

Забраих че трябва да ми е голяма репотацията за да свалям претприймачки. Досега само една-две сам свалил. Повозих ги малку на БМВ-то и после ги оправих в буклуджийския камьон варху марулите :D Т.е. испълних т.1 на колегата Noke (демунстрирах благопулучие) и т.2 пуказах им сексапилните си боксерки :wink: Точка 3 засига е непусилна за моите вазможности :)

Сига убаче ши са наложи да са моля на ПМ на някоя предприймачка с голяма репотация че да ми дигне рейтинга :) Забравих каде точну са гледаше кои са ма зачервили :)

Пуу, да му се не види - още не мога да ти го вдигна - рейтинга, а уж спреднах малко репчета наоколо.
В контролния панел влез и ще ги видиш мерзавците - богът на предприемачите ще ги накаже, спокойно. А ти по всички показатели си на ниво, даже писането ти е сексапилно.:wink:
 
От: От: Как да забършем претприймачка?

О миличка Нандибанди как си?

Забраих че трябва да ми е голяма репотацията за да свалям претприймачки. Досега само една-две сам свалил. Повозих ги малку на БМВ-то и после ги оправих в буклуджийския камьон варху марулите :D Т.е. испълних т.1 на колегата Noke (демунстрирах благопулучие) и т.2 пуказах им сексапилните си боксерки :wink: Точка 3 засига е непусилна за моите вазможности :)

Сига убаче ши са наложи да са моля на ПМ на някоя предприймачка с голяма репотация че да ми дигне рейтинга :) Забравих каде точну са гледаше кои са ма зачервили :)
Аз не го помня точно така, както си го разказал, ама хайде от мен да мине... Няма да споделям в подробности какво точно стана :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Аз току що ти дадох червено (да не се чудиш кой е)
Защото не ме кефиш

:|
 
От: От: От: Как да забършем претприймачка?

Аз не го помня точно така, както си го разказал, ама хайде от мен да мине... Няма да споделям в подробности какво точно стана :)

О миличка как точну беши? Като ми ми падне кръвното надоло и пулучавам амнезия сигорно затуй сам забраил пудробностите. Припомни ми ги кара миа!

Аз току що ти дадох червено (да не се чудиш кой е)
Защото не ме кефиш

:|

Много ми е мъчну миличка чи ни та кефя но сам сигорен че ште го преживея :) Се пак дори писънето ми е сексапилно спурет някой претприймачки а да не гуворим за другите нешта :)
 
От: От: Как да забършем претприймачка?

Забравих каде точну са гледаше кои са ма зачервили :)
Верно кажи ги кои са тия бастуни дето те оцвъкаха, че ми стана интересно :) Голяма слабост са ми цъкачите на минуси.
 
От: От: Как да забършем претприймачка?

Верно кажи ги кои са тия бастуни дето те оцвъкаха, че ми стана интересно :) Голяма слабост са ми цъкачите на минуси.

Ае чуек не помня имена по принцип усобену пък за тъкива глупости :) Но ината репотация видях че беши за интелегентната тема на Касипея куято била много сириозна според някой хора :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Според мен нямаш никакъв шанс да "забършиш" преТприЙмачка - просто такова понятие няма.

Ако имаш предви преДприЕмачка - това е друг въпрос.

Може да забършеш маса, прозорец, под, тоалетна чиния, миФка и други такива. С дамите е малко по-сложно. Само с ядене не става, трябва и акъл.


Айде, успех.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Даласеееее ти курва в публичен дом не можеш да забършеш камо ли предприемачка.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Даласеееее ти курва в публичен дом не можеш да забършеш камо ли предприемачка.

Колега като афтур на темата ши ва замоля малко по илигантен изказ да използвъте без нецензурни думи. Все пак не съм Даласа .... И вече съм забърсал 2 претприймачки - горе доло с две повече от останалите претприймачи тука. Даже сигорно утре ште си пузволя аз да давам съвети.
 
От: От: Как да забършем претприймачка?

О миличка Нандибанди как си?

Забраих че трябва да ми е голяма репотацията за да свалям претприймачки. Досега само една-две сам свалил. Повозих ги малку на БМВ-то и после ги оправих в буклуджийския камьон варху марулите :D Т.е. испълних т.1 на колегата Noke (демунстрирах благопулучие) и т.2 пуказах им сексапилните си боксерки :wink: Точка 3 засига е непусилна за моите вазможности :)

Сига убаче ши са наложи да са моля на ПМ на някоя предприймачка с голяма репотация че да ми дигне рейтинга :) Забравих каде точну са гледаше кои са ма зачервили :)

Виждам, че и с точка 3 се справяш изключително успешно :) Не е лесно да правиш умишлени правописни грешки...само че когато напишеш 2-3 поста, в повторенията се вижда, че грешките са умишлени :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Защо мислите, че това не е просто начин за събиране на мнения? :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Защо мислите, че това не е просто начин за събиране на мнения? :)

Home Предприемач.ком Екстри - Webmaster Forum Webmaster's Off Topic Как да забършем претприймачка?

в офтопика не се трупат мнения :)
просто се прави на интересен... чудно чии клон ще да е, щом не е даласа....
 
От: Как да забършем претприймачка?

Не съм Даласа но е забавну колко конформисти сас силно развит стаден инстинкт има тук :) Един да хвърли камък и устаналите уфци след него :)

Всъщност е доста по-забавно да им наблюдаваш реакциите на такива, отколкото да се мъчиш да сваляш предприемачки :)
 
Последно редактирано:
От: Как да забършем претприймачка?

Не съм Даласа но е забавну колко конформисти сас силно развит стаден инстинкт има тук :) Един да хвърли камък и устаналите уфци след него :)

Всъщност е доста по-забавно да им наблюдаваш реакциите на такива, отколкото да се мъчиш да сваляш предприемачки :)

като лук се белиш мой човек :D сега говора оправи, какво ли ще цъфне след следващата люспа?
и да, по-забавно е :)
и да, още се чудя чии клон си :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Кой е Даласа? Изглежда готин, защо ли не е идвал в нашата тема тогава....:rolleyes:
 
От: Как да забършем претприймачка?

като лук се белиш мой човек :D сега говора оправи, какво ли ще цъфне след следващата люспа?
и да, по-забавно е :)
и да, още се чудя чии клон си :)

А муй чуек аку многу са пустарая почти го дукарвам правописа :D Но е много трудоемко затуй избягвам. За мумента ти си по убелен от мени штото аз не се чудя кой си :)
 

Горе