Как да разбера дали рекламата ми е активна в adwords

tsokala

Member
Здравейте!

Току що създадох първата си реклама в адуордс и когато отворя начална страница на гугъл ад ми дава активни кампании - онлайн1
Значи ли това, че рекламата вече тече, и как мога да проверя това?
Къде ще започне да се показва?
До момента сайта ми не отчита трафик от гугъл, в смисъл има посещения, но не са масови. Рекламата я пуснах преди час, зададох и 0,05 цента на клик, вие кажете дали са малко или много.
 
От: Как да разбера дали рекламата ми е активна в adwords

Ами трябва да идеш в ключовите думи на кампанията ти и там ще видиш дали тези 5 цента са достатъчни. Най-вероятно не са, а ако не са реклмата ти не излиза. Отделно трябва да видиш дали рекламната ти кампания не е на пауза. Както казах, като идеш при ключовите думи има минимален бид, който трябва да дадеш за различните думи, изписва го, ако твоят бид от 5 цента е по-малък и трябва да вдигнеш цената на клик.
 
От: Как да разбера дали рекламата ми е активна в adwords

Декември, благодаря за съвета.
Ето какво направих, качих дневния бюджет на 10 долара и максимална цена на клик на един долар.
Резултата е същият,
рекламата не тръгва, а срещу всяка ключова дума излиза цена 0.19 цента.
Какво да правя?
 
От: Как да разбера дали рекламата ми е активна в adwords

Първоначално обявите се преглеждат ръчно и понякога това може да отнеме и ден след като натрупаш доверие май ги одобряват автоматично
 
От: Как да разбера дали рекламата ми е активна в adwords

По принцип съм имал забавяне, ако е банер реклама, тогава наистина ми се е случвало да ги преглеждат няколко дни. Само не разбрах как си дал бид 1 $, а срещу рекламите пише 19 цента.. Или си ми го написал в обратен ред. Ако пише 19 цента, дай 25 цента максимална цена, да не изгърмим бюджета в експерименти, ако вземат да тръгнат междувременно.
 
От: Как да разбера дали рекламата ми е активна в adwords

Ето надписът, който стои в момента като кликна на кампании Your Google AdWords account has been permanently suspended because your billing information in this or a related account could not be verified. Парите в сметката си стоят 103 долара, а вчера бяха 108. Акаунта ми го прави човек от форума, засега мисля да пропусна името му.
Е, надявам се някой от Вас да предположи защо се е получило така.
 

Горе