Как да разбера кой ми е дал репутация!

Статус
Not open for further replies.
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Виждам ... НО НЯМАХ ТЕЗИ ПРАВА ... кондуктор в трамвая
Виждам, че не ти пука за права - що се жалиш тогава?
А кондуктор де си виждал? :lol:
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Хора, които сте с повече опит - стана ми нещо интересно - дали форума дава червена звезда при достатъчно червен рейтинг?

Не баце получава се автоматичен банан, вече беше тествано при, ако си спомняте сео мега майстора. ;)
 
  • Like
Реакции: Alf
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Брей много докачливи сте станали? Преди бяхте по-корави, след като се регистрирахме тук станахте меки като мекици :D
 
Re: От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Брей много докачливи сте станали? Преди бяхте по-корави, след като се регистрирахме тук станахте меки като мекици :D

И ти, ако дойдат софиянците у село Сливен ще го обърнеш на меко. Та и ние така, дойдоха римляните, какво да правим? Свеждаме глави и се прекланяме пред великите умове ;)
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

4ecdb8ad186133312900ff73.jpg
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

То ще се изясни. Даласа нали си пише свободно вече. Защо му е да пали интриги пак?
Роки винаги е имал много свободно време. Не знам как смята да вземе титлата, като не тренира...

Оставам си с мисълта,че тук е отбраното web общество и недопускат плебеите!
Е това е чисто Даласко! :|
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Спирам да пиша дори да влизам в този форум.Ше кажа на приятели,познати, на всички от комплекса,после на целия град и на всички села!Да не припарват до форума,защото ще се опарят.Мерси на този,който ми даде зелена репичка,Все пак има инакомислещи човеци, а аз търсех ЧОВЕКЪТ, дори и да нямам фенер под ръка!
 
От: Re: От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Даласко бяха удивителната в първия му пост, 'патрондаша' и общия литературен стил.
А леко нетипичните за него емотиконки бяха милиционерски.

Така и не се отказа да ни пробутва номера от старата школа... :rolleyes:

И ти, ако дойдат софиянците у село Сливен ще го обърнеш на меко. Та и ние така, дойдоха римляните, какво да правим? Свеждаме глави и се прекланяме пред великите умове ;)
При положение че на практика владеем форум(-ите), що си мислиш, че софиянци нема скороспостижно да изтънят гласчета, ако дойдат :D

ПС: Чакай да дам зелено на Таско че да не се задейства ауто-банът. Забавен мийе.
 
От: Re: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Последният реп с коментар "и аз да те еба в гъза" да знаеш, че е от мен.

Като нямаш права да публикуваш - ЩЕ ЧАКАШ!

А няма да чакам .Има едно правило ,което стриктно спазвам
Ако не чукаш жената, ще я чука друг !
Ако не харчиш парите, ще ти ги харчи друг!
:-|:-|:-|:neutral::neutral:
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Тоя е изключително тъпо парче - админа от римския форум, не знам какво търси тука при селяните, то вярно, че в оня форум си пишат 3 души, всъщност е нормално да види как стоят нещата при нормалните форуми.

считам за безсмислено да си изхабя репутациите и няма да давам на таксо червено/ зелено, че май ще ми се налага да праскам червени репи на други хора, жалко че не ми дава все още, скоро съм му го натряскал на оня админ май.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе