Как да станете популярни в Мрежата

apostol

New Member
ЗАГЛАВИЕ- УБИЕЦ

Един от най- важните компоненти на комерсиалния сайт е заглавието. Защото то е онзи елемент, който мигом приковава вниманието на посетителя, а едно добро подзаглавие задълбочава интереса му. Заглавието може да съсипе един сайт, но може и да го направи изключително популярен.
В практиката на Интернет бизнеса се утвърдиха няколко заглавия, които дават невероятен резултат.
Запознайте се с тях, защото те са доказали своята ефективност в практиката:

• 1. Как да… , …, и…
• 2. Признанията на един изключително успешен … Разкрива свръхсекретна, поверителна информация!
• 3. Как натрупах състояние през миналата година, използвайки безплатен софтуер… Узнайте как и вие можете да се възползвате от него ... с гарантиран успех!
• 4. Разрешете всичките си проблеми…Завинаги...
• 5. Кой от тези пътища към по- добър… ще изберете вие?

• 6. Най- честите проблеми на…
• 7. Тези тайни ще ви спестят много пари. Гарантирано!.
• 8. Ако търсите… на приемлива цена…вие сте точно там, където трябва!
• 9. Дайте ми само…10 минути на ден и аз ще ви обясня как…!
• 10. Най- сетне! Едно понятно и обстойно ръководство за…със 100% - ва гаранция!
• 11. Открийте как ще получите… И то само за 14 дни!
• 12. Нови методи за… една изумителна…
• 13. Само за… минути на ден вие можете бързо и лесно да…!
• 14. Доказал се експерт разкрива удивителните тайни на …

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
 
• 2. Признанията на един изключително успешен … Разкрива свръхсекретна, поверителна информация!

Така се разбра за Гоце ;) какво знаете вие, г-н Апостолов го е издал :lol:
 
Нека фактите да говорят

Нека фактите да говорят. Наберете моето име в google и ще видите колко стотици хиляди пъти се появява то. След това наберете вашите именца и... ще ви се доплаче.

Най- лошото нещо на този свят е да си анонимна нула от тълпата, от стадото. Нъл тъй, чернобилчета?

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
 
Абе цялата работа с Г-н Апостол е една игра. Той в действителност не съществува.... аз си мисля че определени хора използват този персонаж за да си промотират продуктите... Вие как мислите, Г-н Апостол е на 45 и очевидно има някакви познания по интернет маркетинг и реклама, от друга страна в сайта си "отслабването" той е 80 годишен старец(снимката), който разбира там от парапсихологии и подобни.... дори има научни публикации из вестниците. От друга страна забележете речника му.... не е присъщ на толкова възрастен човек. А и върха на черешката е, че неговата настояща шефка е учила при някакъв човек, който е световно известен с познанията си в горила маркетинг-а. Е как смятате вие... всичко това връзва ли се? Просто г-н Апостол е една измислица и рекламен трик...
 
Апостоле, не се прави така, както ти обясняваш. Ей така се прави:

http://www.youtube.com/results?search_query=relefa&search=Search

Стигни първо този идиот, после говори глупости :)
А това, че името ти се намира на сума страници в Гугъл е в следствие от това, че спамиш навсякъде, плевел с плевелите ти. До сега не съм видял някой от нас да си промотира толкова жалко личните услуги във ФОРУМИ. Айде да спреш да цапаториш по принцип професионално ориентираните ни форуми с твоите аматьорски научни трудове.
 

Горе