Как мога да накарам хората да се оплакват??

От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

Дай им някакъв материален стимул и много важно анонимност
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

Материалния стимул по после, ще им гарантирам анонимност :) Махнах онова плашещото със червения текст, аз ще ям боя ако някой загуби важен клиент заради мен :d ама кво ми пука ще си имам хубав сайт :d Също трябва да си регистриран за да четеш :) След това ще има имей спам, когато избера наградата :) Мисля, че ще си намеря спонсор :)
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

Форума ти е празен. Аз не бил се оплаквал в празен форум. По добре помисли върху сайт. Поне няма да си личи толкова че имаш малко посещения. По принцип не мога да разбера идеята ти. Да инсталират едно форумче , да ми сложиш някакво темплейтче и всички да се юрнат да пишат вътре и да се оплакват , да ти пълнят с контент. Пич та ти дори логото не си сменил, как мислиш , къде ти е бранда? Не става само с домейн.
Видях че си го забранил целия, сега пъл изобщо никой няма да пише. По добре си направи едно сайтче , и с него форума , наблегни на сайта. Сложи някаква информация , КЗП , някой друг закон и тн.

Успех
 
Последно редактирано:
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

ех.. явно ще трябва да се минава на сайт :) Wish me luck :D
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

изглежда хората са доста любопитни, вече 4 нови потребителя имам :) Като направя общо 100 ще им пратя имейлче :)
 

Горе