Как се рехабилитирате

Re: От: Re: От: Как се рехабилитирате

200 и отгоре км. са братле, ша паднеш :D
Ама иначе, е готино как ме е яд днес минах покрай магазина от който си пазарувам такива работи и пак забравих да си взема гума :)

Ааа, 200 км. ми идват малко много, но виж нещо до 20 км. е идеално разстояние да се поразкършиш малко. :) С улекотено оборудване и никакви допълнителни глупости. :) Най-много една раница, но и от това няма смисъл, ако си излязъл да покараш. :)
 
От: Как се рехабилитирате

И тъй като четох че почти всички стандартни седалки са неудобни , каква ще ми препоръчате да си купя ?
Магазинът Драг Зоне, този който е до женски пазар май даваха седалки безплатно за тестване. Тестваш и ако ти харесва тогава купуваш.
 
От: Как се рехабилитирате

Ама то това е много интересно, хем да се раздвижите хем да си стопите лагерите от въртене на педали ... или да навъртиш и преодолееш някакви баири за пет-десет минути спускане. После мускулна треска и как точно тялото ще е отпочинало не знам.

Разходките са хубаво нещо и плуването за здраве. Може и по чаша вино вечер, но първо черния дроб да преработи един ром, който пих последно ....
 
От: Как се рехабилитирате

Ама то това е много интересно, хем да се раздвижите хем да си стопите лагерите от въртене на педали ... или да навъртиш и преодолееш някакви баири за пет-десет минути спускане. После мускулна треска и как точно тялото ще е отпочинало не знам.

Разходките са хубаво нещо и плуването за здраве. Може и по чаша вино вечер, но първо черния дроб да преработи един ром, който пих последно ....

Мускулна треска се получава ако не си раздвижен ако всеки ден правиш това движение с колелото няма как да имаш мускулна треска. По коментара ти личи че не обичаш да се раздвижваш :twisted:
 
От: Как се рехабилитирате

Мускулна треска се получава ако не си раздвижен ако всеки ден правиш това движение с колелото няма как да имаш мускулна треска. По коментара ти личи че не обичаш да се раздвижваш :twisted:

Защо да не обичам? Обичам, и още как?!

Обичам много да танцувам и мога примерно да издържа с часове танци или на сватба хорца 8) но въртене на педалите по нагорнища, които обяснявате ... ми е изморително.

Преди две години се наложи с детето да се придвижим до плажа с колелета. То на неговото, а аз на мойто с една ранница с багажчето- чадър и разни други неща. Не знам колко километра беше, но беше с две сериозни нагорнища шосе, и може би спирах да почивам около три-четири пъти в някакъв ужасен пек, а детето си ги въртеше като пич педалите.
Тогава му се възхитих на издръжливостта и че грам не се размрънка или не спря, а идваше да ме придружи и пак ги взе още два пъти демек нагорнищата. Остарявам вероятно, и да, нямам тренинг, но и сега да започна, едва ли това би ми било начина за релакс.
 
От: Как се рехабилитирате

Тренирам и аз вечер докато бачкам пред компютъра през 4-5 минути правя няколко супер серии кофички и набирания, заварил съм си един лост в двора и една успоредка. Иначе бягането е много хубаво също ама пустото време не стига все.
 
От: Как се рехабилитирате

Вдигане на тежести

Уаау, без ръце и то цели 65кг!:)

Йогата е най-доброто средство за релакс - и ментален и физически.:)
 
От: Как се рехабилитирате

Нанди, ще ни учиш мен и Уни, как се прави йога? :D
 
От: Как се рехабилитирате

Нанди, ще ни учиш мен и Уни, как се прави йога? :D

Няма проблем, Дани. Поне пълни лаици, като вас с Уни мога да науча.:) Дано сте по-пластични, защото йогата изисква доста разтягане, а и най-вече баланс, така че ще е преди ракийката.:)
 
От: Как се рехабилитирате

Е язе съм всичко друго, но не и пластичен, ама ще измислим нещо. Ще играем на Туистър за загрявка.
 

Горе