Как се справяте до сега?

От: Как се справяте до сега?

Понеже темата ми се струва подходяща, та да попитам - как се справяте със самодисциплината? Имам на предвид, ще дам пример с моя милост - често отлагам нещата, които съм запланувам за деня за ''и утре е ден'', знам че това е чистокръвна стъпка назад, но продължавам да го правя. Та как е при вас:)
 
От: Как се справяте до сега?

Въобще, ако говорим за в момента бих си сложил 0, имал съм и добри моменти не малко, но в момента съм в такава криза в каквато никога не съм бил. Така, че си слагам даже под 1 = 0.

Не в момента а гледай назад и повече напред ! Назад предимно за оценка къде си бил :) ! Я по-оптимистично ! Знаем се !
 
От: Как се справяте до сега?

В момента съм на фотосинтеза (бъзикам се бе тъкмо правят закуската) определям се като 2-ка защото в момента идеите ми са в етап на разработване и тепърва започват да се реализират така както искам но все пак и от други места за момента капи лев така че за момента се справям с нещата за напред ще видим.
 
От: Как се справяте до сега?

Понеже темата ми се струва подходяща, та да попитам - как се справяте със самодисциплината? Имам на предвид, ще дам пример с моя милост - често отлагам нещата, които съм запланувам за деня за ''и утре е ден'', знам че това е чистокръвна стъпка назад, но продължавам да го правя. Та как е при вас:)

Правиш го защото можеш да минеш "метър" пред себе си. Ако друго много важно нещо зависи от теб самодисциплината ти сама идва :). Затова трябва да си го наложиш като нещо задължително (но в добрия смисъл).
 
От: Как се справяте до сега?

Понеже темата ми се струва подходяща, та да попитам - как се справяте със самодисциплината? Имам на предвид, ще дам пример с моя милост - често отлагам нещата, които съм запланувам за деня за ''и утре е ден'', знам че това е чистокръвна стъпка назад, но продължавам да го правя. Та как е при вас:)
Е добре де, като не вършеш нещо, губиш $. Не ти ли е гадно? :lol: Това ме мотивира мен, така се контролирам, понякога се докарвам до пълно изтощение и заспивам на компа, ама гледам работата да е свършена. Но няколко дни в месеца отебавам тотално, така се получава просто.
 
Re: От: Как се справяте до сега?

Понеже темата ми се струва подходяща, та да попитам - как се справяте със самодисциплината? Имам на предвид, ще дам пример с моя милост - често отлагам нещата, които съм запланувам за деня за ''и утре е ден'', знам че това е чистокръвна стъпка назад, но продължавам да го правя. Та как е при вас:)

Аз се справям добре и съм малко на принципа - всичко да свърша, че да почна друго или да минава в заслужена почивка, а и redrum е прав, каквото изработиш - такова, няма на кой да се сърдиш в края на деня. :) И това не е никак малка мотивация. :)

Отлагам само неща, които не зависят много много от мен, а от времето, за да се случат. :( Но там няма как - ако форснеш нещо, малко идва в повече - най-вече за рекламата говоря.
 
От: Как се справяте до сега?

Понеже темата ми се струва подходяща, та да попитам - как се справяте със самодисциплината? Имам на предвид, ще дам пример с моя милост - често отлагам нещата, които съм запланувам за деня за ''и утре е ден'', знам че това е чистокръвна стъпка назад, но продължавам да го правя. Та как е при вас:)

Хайде и аз да се отчета, че да отсрамя жените във форума - слагам си оценка 0 към момента, защото не е важно какво си имал и постигал, а къде си сега. Е, аз съм на кота 0 в момента и това не ме радва особено.:)
На въпроса на Валдес: Аз съм самодисциплинирана до педантичност, но очевидно това не ми е помогнало особено, така че явно не е най-важна предпоставка за успех. Важно е да имаш нюх, за да намериш успешна ниша, в която да започнеш своя бизнес, добра стратегия, за да го развиеш и най-вече да си целунат от съдбата и да имаш късмет, защото само с първите две не можеш да успееш - не и в тая държава. :)
Пожелавам на всички при следващата анкета да се самоопределят, като отличници.:wink:
 
От: Как се справяте до сега?

Да, бе да. Аз за това ли не ядах шамари снощи :rolleyes:
Хайде и аз да се отчета, че да отсрамя жените във форума - слагам си оценка 0 към момента, защото не е важно какво си имал и постигал, а къде си сега. Е, аз съм на кота 0 в момента и това не ме радва особено.:)
На въпроса на Валдес: Аз съм самодисциплинирана до педантичност, но очевидно това не ми е помогнало особено, така че явно не е най-важна предпоставка за успех. Важно е да имаш нюх, за да намериш успешна ниша, в която да започнеш своя бизнес, добра стратегия, за да го развиеш и най-вече да си целунат от съдбата и да имаш късмет, защото само с първите две не можеш да успееш - не и в тая държава. :)
Пожелавам на всички при следващата анкета да се самоопределят, като отличници.:wink:
 
От: Как се справяте до сега?

Да, бе да. Аз за това ли не ядах шамари снощи :rolleyes:

Та ти отиде да тичаш, подлютен - не съм виновна аз, че изчезна безследно.:rolleyes:
 

Горе