Карта без име на плащания в интернет

solidsnake

New Member
Има ли карта, на която да няма имена на картодържател?
Интерисува ме с нея да си правя разплащания в "съмнителни сайтове" без да им давам достъп до имената ми.

Интерисува ме също дали има ли как друга карта освен "VISA Electron" да се прикачи в PayPal?

П. П: Моля хора, които не знаят нищо по темата да се въздържат от коментари. Идеята на темата е заедно да намерим начин да предпазваме своите лични данни с цел сигурност.
 
Последно редактирано:
От: Карта без име на плащания в интернет

А защо ти е изобщо да си предоставяш картата в съмнителни сайтове ? Май ти си съмнителен :-o
 
От: Карта без име на плащания в интернет

Има "виртуални" карти. Може да ги купиш със сигурини електронни пари (такива, които като ги пратиш няма как да си ги върнеш обратно - само търговци, защитени от chargeback fraud биха продали виртуална карта).

Може при регистрацията да зададеш каквото искаш име (някои може да работят и с произволно име).

Потърси с ключова фраза "buy vcc card" - излизат купища сайтове. Кои са надеждни не мога да ти кажа.

Иначе ако не те е страх да си дадеш истинското име и адрес - може да ползваш картите от ePay/ЦКБ. Стават за PayPal и хазарт (така ги рекламират). Може и в обратна посока да се прехвърлят пари - не само да плащаш, но и да ти плащат (чрез "refund") с тях.

ДСК също предлага виртуални карти.

Ако не те е страх може да кажеш какво искаш да купиш. Има варианти да купиш тези неща и без карта (примерно с Биткойн или някакви електронни пари).

Вероятно става въпрос за услуга, която не се доставя физически (защото иначе няма как да не си кажеш името и адрес).
 
От: Карта без име на плащания в интернет

Виж Entropay, преди години ги ползвах, можеш да си генерираш колкото карти искаш,само че искат 20$ депозит за всяка нова карта, за депозита трябва да си регнеш твоя дебитна/кредитна карта или банкова сметка.От към сигурност са си на ниво и са се доказали.Само за пейпал,ибей и амазон не стават,не ги приемат, заради AVS политиката си.
 
От: Карта без име на плащания в интернет

Идеята на темата е заедно да намерим начин да предпазваме своите лични данни с цел сигурност.
:lol: :lol: :lol: :lol:

По темата - може, ако намериш фълшива лична карта да си отвориш в payoneer карта, а иначе можеш да си регистрираш картата в пейпал с други имена няма да има проблеми.
 
От: Карта без име на плащания в интернет

Фалшива лична карта? Чак престъпник да ставаш заради едното опазване на личните данни ми се вижда прекалено. По-горе написах как да си намери виртуална карта и да я плати с Биткойн или електронни пари. Обаче ако имаш електронни пари или криптовалута (Биткойн) ще можеш да си купиш каквото искаш и без да минаваш през паразитите Visa/MasterCard.

За по-мързеливите давам директна връзка към един такъв сайт (гаранция не давам никаква, че ще сте доволни): http://www.instantvirtualcreditcards.com/

EntroPay ти взимат личните данни и картите мисля, че работят само ако въведеш валидно име и адрес (не съм сигурен). Не работят с PayPal.

Ако кажеш какво искаш да купуваш може да ти кажем къде се продава без ползване на карти.
 
От: Карта без име на плащания в интернет

Здравейте,

Отново повтарям, единствената цел е защита на лични данни. Незле знаете в какви времена живеем и за какви стотинки се продават лични данни и номера на карти с имена. Повярвайте, ако тръгна да правя глупости, едва ли ще тръгна да питам в някакъв форум кое как, а директно ще намеря човек, през който да се регистрира всичко на негово име (както и в тъжната реалност правят измамниците).

По темата: Искам да правя плащания на Amazon Web Services сървър с тази карта.
Стават ли "виртуалните карти" на ЦКБ или други за целта? Или ако не е "истинска карта" няма шанс да мине.
 
От: Карта без име на плащания в интернет

Не виждам причина да не става. Пробвай и ако стане - значи става.

И защо точно от Amazon ще си купуваш "web services"? Няма ли други продавачи на подобни услуги?
 
От: Карта без име на плащания в интернет

В някои други държави близки до нашата се предлагат анонимни карти с ниски лимити, поразрови се и ще намериш ;)
 

Горе