Качествено инсталиране на магазини

Статус
Not open for further replies.
От: От: Качествено инсталиране на магазини

Би ли доказал по някакъв начин, че притежаваш авторски права или право за resale върху кода, който се опитваш да продадеш?

Той Ивайло не притежава знания и умения да прави нещата, ти искаш да притежава авторски права над този код?

Иначе Ивайло си продължава да лъже другите, че може да прави това, темата първоначално беше за безплатно инсталиране за да се учел да го прави, по неговите думи инсталира един магазин и вече стана специалист, който предлага услуги за 800 лв. + хостинг. А това преименуване на темата си е сериозна лъжа за бъдещите му евентуални клиенти.

Темата беше с първоначално заглавие: " Безплатно инсталиране на Opencart магазин от начинаещ"

Съвет към бъдещите му клиенти: Щом един човек лъже и замазва своите грешки по този начин, смятайте какъв професионалист е и дали ще може да ви свърши качествено работата!


А сега ми е интересно и друго: Дали админите ще изтрият мнението ми, което е и предупреждение към другите да внимават или ще го оставят!
 
От: Качествено инсталиране на магазини

И аз искам да видя кое е собственика на кода , който се продава :) В противен случай си е направо кражба

Всеки клиент получава доказателство за покупката на този код, ако станеш такъв, чак тогава отчети ще представям за каквото пожелаеш. И нека сме наясно, че код не продавам, а инсталация на този код. За да Ви го инсталирам, плащам съответния лиценз.
 
От: От: Качествено инсталиране на магазини

За всеки един модул, който продавам на някого купувам лиценз. Авторски права нямам, но си плащам за всяка инсталация и за всеки един клиент на който продавам тази услуга. Доволен ли си сега?

В купения лиценз имаш ли права да го препродаваш или да променяш кода?
 
От: От: Качествено инсталиране на магазини

В купения лиценз имаш ли права да го препродаваш или да променяш кода?

Препродажба - Повторна продажба на нещо купено.

Къде аз правя повторна продажба. Клиента ми дава пари, за да му купя лиценз и да му го инсталирам.... това, което е над цената на кода си остава за мен като пари за инсталация....
 
От: От: От: Качествено инсталиране на магазини

който предлага услуги за 800 лв. + хостинг
Живеем в страна със свободно ценообразуване и ако клиентите ми не го харесват, могат да потърсят друг да направи магазина им. Разнообразие има и не съм притиснал никой да стои да работи с мен.

Съвет към бъдещите му клиенти
Само за философ ставаш.... Все се изживяваш като мъдрец, дето да съветва другите.
 
От: От: Качествено инсталиране на магазини

За всеки един модул, който продавам на някого купувам лиценз. Авторски права нямам, но си плащам за всяка инсталация и за всеки един клиент на който продавам тази услуга. Доволен ли си сега?
Не съм доволен.
1. По какъв начин гарантираш на клиента, че наистина си закупил лиценз именно за него, а не препродаваш един и същи модул многократно?
2. По какъв начин гарантираш на клиента, че ще получава своевременно актуализации?

PS: За всеки, който евентуално би се подвел да ползва "услугите" на Ивайло. Изисквайте акаунт в опънкарт с ваш email, в който да са включени всички модули и теми, препродадени ви от този пишман предпричемач.

В противен случай може да ви се наложи да си ги закупите отново, когато тази разностранна личност се впусне в ново начинание (а това се случва поне веднъж месечно).
 
От: Качествено инсталиране на магазини

Хайде пак да ти ъпна темата:

Тази тема е с първоначално заглавие: "Безплатно инсталиране на Opencart магазин от начинаещ"

Четящите в темата могат да я проследят от самото начало какви простотии си писал, с изключение на първото ти мнение, което си редактирал и в което се оправдаваш, че не разбираш и се учиш. И веднага след това се превърна от начинаещ в професионалист, който предлага услуги за 800 лв. + хостинг, и за да излъжеш бъдещите клиенти промени заглавието на темата, вместо да направиш нова?
 
От: От: Качествено инсталиране на магазини

Хайде пак да ти ъпна темата:

Тази тема е с първоначално заглавие: "Безплатно инсталиране на Opencart магазин от начинаещ"

Четящите в темата могат да я проследят от самото начало какви простотии си писал, с изключение на първото ти мнение, което си редактирал и в което се оправдаваш, че не разбираш и се учиш. И веднага след това се превърна от начинаещ в професионалист, който предлага услуги за 800 лв. + хостинг, и за да излъжеш бъдещите клиенти промени заглавието на темата, вместо да направиш нова?

Не направих нова, защото така съм преценил. За никого не е тайна предишното заглавие.
 
От: Качествено инсталиране на магазини

1. Като му бъде изтеглен invoice с дата на покупка и т.н.
2. Клиента има такава гаранция, спокойно

1. Пълна измама - както казах и преди трябва да предоставиш персонален акаунт на името на клиента.
2. Къде е описано?
 
От: Качествено инсталиране на магазини

Хей, това с фактури и прочие за модули е безмислено. Цялата тема е ташак. Сори към автора.

Дай да си говорим градивно и без да се засягаш. Не можеш да казваш, че правиш качествени сайтове. Това е абсурдно и нелепо. Макар заглавието да е "Качествено инсталиране", а не "създаване" на сайтове, ти това предлагаш - да ги направиш тия сайтове. Иначе за едното инсталиране да искаш тия пари...

Проблемът се състои именно в инсталирането и правенето на сайтовете. Ти явно само ги инсталираш. До крайния магазин след това има ЕДИН ТОН работа. Както е била темата първоначално е ОК... безплатно, че се уча. Има резон.

Ама сега просто мамиш! Научи се да ги правиш наистина, както трябва сайтовете. Без да се обиждаш, ама има много да учиш. Търси си работа дотогава, търси клиенти, но без такива гръмки изхвърляния.

Намесих се, че все ревем къде живеем и какво е около нас. А ние самите се ебаваме едни други. Ще реши някой да прави оналйн бизнес и ти ще му вземеш ей така няколко стотака. После да се чуди какво става!!! Човека ще ти тегли една майна и ще го е страх да се довери на хора, дето наистина разбират.

Повярвай ми, като се научиш да ги правиш, както трябва, няма да имаш нужда от теми тук. Клиентите сами ще идват при теб.

Всичко изписано е градивно, пак казвам. Пожелавам ти да се научиш и наистина да станеш спец. Дотогава обаче по-леко с гръмките изказвания.
 
От: Качествено инсталиране на магазини

Колеги искам да ви предупредя да внимавате с този CROSS!!!! Я сте му писали 2 реда да се интересувате от услугите му, ставате ДЛЪЖНИ да ги ползвате!!! :D :D :D Иначе сте некоректни!!! При това за елементарен проблем, като настройване на ДЖАДЖИ СТЕ длъжни да му дадете достъп до сайта си и да му пратите темата на сайта си, която сте закупили, освен че ще му платите, той тряя намаже още бе, ама как!! Ей така да си я има :D :D Ако не му ползвате "услугите" сте некоректни и се гответе за iTrader, в който ще каже колко сте несериозни как сте му загубили времето безценното време, в което можел да направи нещо друго, ама задачата за която го наемате НЕЕ...трябва му цял ден, достъп до сайта И ТЕМАТА, която сте закупили разбира се!! Нищо че само джади трябваше да се настроят и да се инсталира някой др плъгин... нещо, което после направихме за 20тина минутки, нищо сложно, но си трябва някой, който знае какво прави, а CROSS ви гарантирам, че няма ни най-малка представа какво прави, знае само да иска.. парички, темата на сайта ви! ахахаххахахахаха бати филмара нереален къде ги намирам все такива :D :D
 
От: Качествено инсталиране на магазини

Нема грижи, нека повече хора научат за нововъведения маркетингов подход от CROSS - Поръчай от мене, иначе си несериозен и ти подронвам авторитета и клеветя! Щом CROSS ти е писал, значи ти си длъжен да поръчаш от него иначе му губиш времето, нищо че той ти е писал! Ти си длъжен да поръчаш! Иначе си несериозен! АХАХАХАХхахахаххахах :D :D :D
 
От: Качествено инсталиране на магазини

А мога ли да разбера защо в 11 вечерта си писал във форума, че все още търсиш човек, а не ме предупреди? Това е некоректно, или не си длъжен да ме уведомиш като се отказваш? Просто е несериозно и отказвам вече да пиша с теб и защото знам, че ще ме клеветиш, обяснявам, че услуги на потребители от предприемач.ком вече не се предлагат. МОля темата де са затвори.
 
От: Качествено инсталиране на магазини

А мога ли да разбера защо в 11 вечерта си писал във форума, че все още търсиш човек, а не ме предупреди? Това е некоректно, или не си длъжен да ме уведомиш като се отказваш? Просто е несериозно и отказвам вече да пиша с теб и защото знам, че ще ме клеветиш, обяснявам, че услуги на потребители от предприемач.ком вече не се предлагат. МОля темата де са затвори.

Крайно време беше. Сега си направи нов профил и давай отначало. :lol:
 
От: Качествено инсталиране на магазини

Дай поне един читав сайт който си правил и ще ти препратя 2 магазина.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе