Кой дизайн да избера?

danko6

Well-Known Member
Кой дизайн да избера за хостинг сайт?


-------НОВА ВЕРСИЯ



 
Последно редактирано:
От: Кой дизайн да избера?

Хаха някой доста сериозно се е изгаврил с това:lol:

По-добре си вземи някой безплатен темплейт или си плати на дизайнер, щото това като гледам го е правил някой 13-14 годишен.
 
Нито един от горепосочените. Дай други предложения.
 
От: Кой дизайн да избера?

Не важи.
Много слаба структура.
Инвестирай малко.
 
От: Кой дизайн да избера?

Login to access your account using the form below.
Not a member yet? Click here to signup and get access to our PREMIUM WEBSITE TEMPLATES
section for ONLY $39.00, with NEW TEMPLATES ADDED REGULARLY!
K
На това безплатно ли му казваш
 
От: Кой дизайн да избера?

@danko6 - ми за хиляди темплейти си е направо безплатно! да не очакваш да направиш хостинг сайт, без да вложиш никакви пари в него? дори и за дизайн?
Дизайна е едно от най-основните неща, и само заради него можеш да загубиш много клиенти.
 
От: Кой дизайн да избера?

Дизайна е едно от най-основните неща, и само заради него можеш да загубиш много клиенти.
Може да загуби много клиенти САМО, ако има такива, а той няма.
Няма пари за темплейт, защото иска заем или спонсор (за супер идеята и да е в екипа) за $30.

Пич откажи се :)
 
От: Кой дизайн да избера?


Ето го и професионалния дизайн за сайта ми
Направен е от skirov
 
От: Кой дизайн да избера?

Ами добре е. Доста е агресивен, но предполагам това е била целта.
Успех!
 
От: От: Кой дизайн да избера?

Хаха някой доста сериозно се е изгаврил с това:lol:

По-добре си вземи някой безплатен темплейт или си плати на дизайнер, щото това като гледам го е правил някой 13-14 годишен.

Много грешна представа си си изградил.
 
От: Кой дизайн да избера?

Дразни окото и не изглежда много сериозно. Но в сравнение с предните предложения, този си е направо слънце :)
 
От: Кой дизайн да избера?

Покажете му един дизайн, който според вас е страхотен за хостинг и да си направи подобен и това е :)
 
От: Кой дизайн да избера?

Дизайна на скиров не е лош.

Според мен съвсем малко разместване ще стои по-добре, но ти питаш кой да избереш (от тези).
Съгласна съм с колегите, че има много добри безплатни ресурси. Но, такива сме си българите, няма да подкрепим труда на родния колега, да подкрепим българина, който се труди с часове и дни да направи нещо... ами гледаме да краднем нещо наготово. Всъщност аз разбирам и двете гледни точки, защото съм била и от двете страни :) Въпрос на философия и интереси. Без да се засяга никой.

Успех с проекта!
 
От: Кой дизайн да избера?

"Клиентите" ти от myiframez.info ли ще идват ? :D :D :D
 

Горе