Кой спря Легендата за Испания и другите

От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Аз съм доволени от БТВ ЕКшън и Синемата. ПО ТВ 7 всяка събота дават Бонд и има какво да се гледа след 10. И по фокс лайфа има добри попадения :)
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

How I Met Your Mother :p Fox Life
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Относно History, National Geografic и Discovery и аз съм напълно за. Има много интересни и забавни предавания. Даже по History гледах онази вечер за Тесла и откритията му, доста неща споменаха и показаха, които няма как да научиш от бозите по родното ТВ.
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Щоли не вземат да купят Game of Thrones ;), щото ще трябва да завишат тройно цените на прайм тайма, иначе няма да могат да си изкарват 10000% - та печалба както правят в момента :)
Вече гледах сезон 1. Много добър филм. Нямам нужда от Бунак ТВ. :)
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

БТВ е отражение на аудиторията си - хората си имат пипълметрия и тя като гугъл аналитикса показва къде какъв им е боунс рейта каква им е конверсията и тн.
Факт е че обществото в голямата си част се профанизира, БТВ като телевизия с най голям брой зрители трябва да се съобразява с желанията им защото иначе ще загуби лидерските си позиции.
А това че програмата на БТВ не ви харесва може само да ви радва това означава че попадате в малкият процент все още мислещи българи.
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

А това че програмата на БТВ не ви харесва може само да ви радва това означава че попадате в малкият процент все още мислещи българи.

Тъй вярно!
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

БТВ е една телевизия, която с всеки изминал ден все повече ми пада в очите и не мога да я трая за повече от 10-15 минути. Предпочитам да си пусна Discovery и да не се занимавам да им търпя новите безумици всеки ден...
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

За феновете на зомбита - едно добро сериалче:

[video=youtube;R1v0uFms68U]http://www.youtube.com/watch?v=R1v0uFms68U[/video]

От режисъора на "Изкуплението Шоушенк" и "Зеленият път" - Frank Darabont
 
Последно редактирано:
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Да, btw, чудя се на хората защо вместо да си пускат телевизора на турските сериалчета, не вземат да си свалят един от МНОГОТО качествени из нета. Не изисква особено усилие и спестява доста повече от загубата на мозъчни клетки по сапунките. ;)
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Тук можете да видите как върви програмата на BTV и колко се е сдухала:

programa.jpg

Ако гледаемостта им се е повишила, само за този канал, яко сме го закъсали. :)

Имаше един коментар под този криншот - "За това ли се бореха Левски и Ботев", който беше много на мястото си.
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Тук можете да видите как върви програмата на BTV и колко се е сдухала:

Виж файлът 2984

Ако гледаемостта им се е повишила, само за този канал, яко сме го закъсали. :)

Имаше един коментар под този криншот - "За това ли се бореха Левски и Ботев", който беше много на мястото си.

Че то 80% от времето е само с турски сериали, останалото е новини, слави и господарите
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

425541_347423725277237_100000288369176_1304098_1477443468_n.jpg
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Че то 80% от времето е само с турски сериали, останалото е новини, слави и господарите
Започва да се превръща в една друга телевизия, за която щяхме да плащаме данък. :)

Не знам още колко ще циклят с тази програма, но ще е 2-рата, която прескачам при минаване през каналите, за намиране на нещо читаво за гледане.
 

Горе