Кой ще победи :)

radev

Well-Known Member
SEO оптимизация за търсачки и SEM от SEOM
SEO оптимизация и SEM маркетинг за търсачки PPC реклама в интернет управление на репутация онлайн оптимизация за социални медии и консултации за SEO.
seom.bg/ - 28k - Кеширана - Подобни страници


SEO оптимизация за търсачки и уеб дизайн от Cloxy
Предлага изграждане на уеб сайтове и SEO оптимизация за търсачки. Професионален уеб дизайн и изработка. Ефективна реклама в Интернет чрез търсачки.
www. cloxy.com/ - 11k - Кеширана - Подобни страници

Кой ще победи?

:p



да си залагаме, а
 
Кой ще победи :) SEO - Cloxy

CLOXYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!
Опредлено, Cloxy. Всеки знае за какво иде реч при него, а другите не са ми толкова име и няма много доверие на непознати. Ако е от нашите маймуни съм по-склонен да вярвам, че той ще вземе по-хубаво място.

Давай Cloxy, ние сме с теб. ;)
 
От: Кой ще победи :) SEO - Cloxy

Опредлено, Cloxy. Всеки знае за какво иде реч при него, а другите не са ми толкова име и няма много доверие на непознати. Ако е от нашите маймуни съм по-склонен да вярвам, че той ще вземе по-хубаво място.

Давай Cloxy, ние сме с теб. ;)
ако нямаш доверие на огин-а на кой друг да имаш и ако той не ти е познат, незнам друго БГ сео толкова известно като него :)
А и като гледам са си разменили линкове, че даже Оги е разменил и с seobg.com, като и той има пръст в този сайт :)

В случая няма никакво състезание ...
 
От: От: Кой ще победи :)

netsurfer какво се вързваш май рядко прекарваш във този форум и кво blinky случайно не знае и е не е чувал за оги :)
 
От: Кой ще победи :)

И аз като видях темата веднага си помислих, че е нещо за Вип Брадър. Влизам и кво да видя, то за SEO ставало въпрос. Това е нещо като ситуацията с оня дето гледа над една врата пише "Жени", влиза обнадежден и вътре остава разочарован. Оказало се тоалетна.
 
От: Кой ще победи :)

Темата е в оффтопик и естествено е точно толкова сериозна, колкото и тема за някой от брадърите. Забавни са ми тайтълите им, който болднах просто. Никой не усети.

Лека от мен!
 
От: Кой ще победи :)

И аз се вързах.Помислих, че се обзалагате за vip brother.
А там как ще е според вас ?
 
От: Кой ще победи :)

Ето и заглавието, което аз ще използвам за бъдещия си сайт за оптимизация.

SEO оптимизация, маркетинг за търсачки и оптимизация на търсещи машини и сайтове
 
От: Кой ще победи :)

Уикипедия е на второ място за сега...
 
От: Кой ще победи :)

Cloxy е отдавна в нишата, стар домейн, играе по правилата и си разбира от работата, но все пак зад seom.bg стои Огнян Младенов, така че не знам защо изобщо се чудите кой ще победи :). Давам му още максимум месец два да се намърда твърдо в топ 3 и да започне да бори wikipedia.
 
От: От: От: Кой ще победи :)

Ади да се надяваме, че първото в подписа ти е някъв сателит :)

Сами и ти ли ще оптимизираш търсачки :D
 
Последно редактирано:

Горе