Колко Ви е рекорда за уникални посетители на ден?

image.php

Цифрите са в евро. Май по силен ден съм нямал :D
 
Темата не ме кефи. Може и да правя повече...Ама що да го споделям?
 
100 000, 250 евpо, но само един път ми се случи да стигна до такова нещо. Впрочем, това е жалка работа.

Жалка работа е малко казано направо е плачевно, трудно се постига 10 000 (изключвам от фаце ) дневни и какво се оказва накрая а ти си постихнал 100 000 което е адски трудно и 250 евро.

Ако тия 100 000 дневни бяха от УСА колко ли било ориентировъчно ?
 
Последно редактирано:
Нещо не разбрах, как може да си на минус от Affiliate
При спортните афилиейт програми има този момент - ако играчите ти печелят , ти си на - , ако губят , тогава си на +
Естествено повечето губят , но има дни когато избухват с големи печалби :)
 
При спортните афилиейт програми има този момент - ако играчите ти печелят , ти си на - , ако губят , тогава си на +
Естествено повечето губят , но има дни когато избухват с големи печалби :)

Има месеци яко на минус, особено където има ротативки :D
 
ако помните тия "каква кола ще караш", "къде ще почиваш това лято", "в каква къща ще живееш" и подобите простотии, които правихме едно време с лайкджакинга и автошерването, мисля, че 4500 евро за 1 ден беше рекорда
 
Каква ми е идеята с тази тема:

Да видя какви реални резултати са постигнали различни хора, макар и да са били максимални и за кратко време, те са били достигнати!
Да разбера от къде са постигнали трафика

Някой колеги споделят и каква печалба са направили с достигнатият си трафик, това е хубаво. Но печалбата е много различна за всеки, един с 100,000 може да докара 10,000 печалба, друг 100лв

Виждам, че има и хора които не се кефят на темата или си мислят, че е направена с идеята да си ги мерим...

Целта е да си бъдем полезни и да постигаме НОВИ РЕКОРДИ, не да се оплакваме за това какво е било и т.н
Вярвам, че идват добри времена и тепърва ще направя мойте най - добри постижения!
 
120 000 = 500 lv :) Ама бяха други времена. Славчев да не си трайка, а се похвали как се изкарват 1 к за ден :Д

Това си е конфиденциална информация :D
 
Ползвате ли още MediaVenus? Мен ме отрязаха след 11 разплащания, защото нямали продажби. 250лв. съм взел от тях само. Сега се чудя да ги сложа ли в новия ми сайт, затова питам. Май това че нямало продажби им става навик да баннват!
 

Горе