Конкурс за лого - $10

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Ето една практика, която в чужбина се прави често. реших да съм пионер на българския пазар и да организирам и аз такова нещо.

Описание: Трябва ми просто лого, което да представлява изображение на млечният път. Отдолу трябва да пише Milky Way в някакъв готин шрифт. Вижте пример, лястовичката, която стои под дизайна. Трябва да е нещо такова - семпло, в по-убити цветове, за да стои добре на всякакъв фон.

Изисквания: Логото трябва да е голямо, например 1280x1280, като аз сам ще си го оразмерявам. Искам го в .psd формат.

Какво трябва да направите: Да изработите логото и да го добавите в темата. Естествено, сложете воден знак. На победителят ще бъде изплатена награда от $10.

Продължителност: Имате време до 10-ти юни. Тогава ще обявя победителят. И все пак ако много се затрудня, мога да пусна анкета :)

Успех на всички!
 
От: Конкурс за лого - $10

Браво Fozzy! :) На мен идеята много ми допада.Даже мисля и аз да се включа :)
 
От: Конкурс за лого - $10

Браво Fozzy! :) На мен идеята много ми допада.Даже мисля и аз да се включа :)

Мерси, пич. Точен си!

Към другите: Нали знаете, че можете да пращате лични, на единия не му харесвала цената, другия вика, че не съм първи - ми голяма работа! Подминавайте...
 
От: Конкурс за лого - $10

Аз ще участвам, само да кажа, че за истинско лого не може да се ползват четки, понеже не са векторни и при оразмеряване се получава размазване, естествено зависи и за какво ти трябва :) Но за предпочитане е да е векторно :) Понеделник най-късно ще пусна моето участие :) И да попитам за какъв сайт точно ти трябва логото, и какъв фон ще има, предпочитание към цветове?
 
От: Конкурс за лого - $10

Ами, четки, растери, вектори... хич ме няма. Вие дизайнерите си знаете :)

Имам личен сайт и няколко проекта зад гърба. Идеята е на тези сайтове, които съм изработил, във футъра да сложа логото и то да сочи към сайта ми.
 
От: Конкурс за лого - $10

Хубаво ще е във форума да се направи един раздел "Contests", както на други места, въпреки че, като знам нашата българска работа, ще има доста измами.

Може да се включа по някое време, ако нямам работа. :)
 
От: Конкурс за лого - $10

Хайде де! Толкова ли нямате 10-15 минутки време да отворите фотошопа. :)
 
От: Конкурс за лого - $10

Аз нямах време тези дни, но ще видим тука до ден два, може да направя нещо :)
 
От: Конкурс за лого - $10

Здравейте,

Лого за 10$ ще е толкова добро колкото като да си го направиш сам. Прежали поне още 40 или 90лв. и ще се включат и по големи ентусиасти.

Пийс :)
 
От: Конкурс за лого - $10

Здравейте,

Лого за 10$ ще е толкова добро колкото като да си го направиш сам. Прежали поне още 40 или 90лв. и ще се включат и по големи ентусиасти.

Пийс :)

Колегата ме амбицира - вярно, що да се циганим: и аз си викам "10 долара за десет минути", но защо наистина да не стане свястно - ето нещо по - добро.
А ако прежалиш повече... и ще се потрудим повече.
Пийс :)
Виж файлът 651
 

Горе