Конкурс за лого - $30

От: Конкурс за лого - $30

Съжелявам, че публикувам това мнение, но го правя за да бъде като обеца за бъдещите такива конкурси. Мнението ми по-долу беше предизвикано от изчетеното на трета страница и почти забравих, че има 4та такава.
[За 3та страница]
Това са абсолютни глупости. Всеки който е взел участие в конкурса е бил наясно, че ако не изготви достатъчно добро лого, което да бъде харесано от журито или иначе казано Fozzy, ще е направил нещо за удоволствие. Такива животни като да си поделят са некоректни спрямо всеки от участниците, не само победителя. За тази цел си има конкурсни правила, за това и в още началото Fozzy беше опоменал, че победителя ще прибере $30.
Постъпвате некоректно спрямо себе си като поставяте въпроса по този начин. Вижте пичове, след като е обявен конкурс за $хх или правиш нещо което да спечели, или се примеряваш, че ще загубиш. Бонуси за 2ро и 3то място са като "кажи ми 3 думи с буквичката В по планета" - измишльотини.
[/За 3та страница]
Поздраления на Saphire за спечелената борба. Като цяло и на мен нейния/неговия проект най-много ми допадна, макар, че имах и друг фаворит. Да си призная с интерес следях развитието на тази тема и аз поне ще си имам една обеца на ухото за възможностите на дадена част от форума.
ами виж не е точно така,защото ти примерно си седял 2-3-4-5 часа да правиш лого да го мислиш,да го нагласваш,и после победителя е някои който го е сгласил за 10тина минути аиде 5 загубени часа :Х Неговоря за себеси,аз несъм отделит толкова време за логото си,но предполагам ,че Brain_Pain е отделил доста време пред монитора за да го нагласи,и всички му го признаха,но ти избра друг.Виж сега нямам нищо против фонззи той си знае какво точно му трябва за какви цели и тн..Въпросът беше,че изказваня като това на ктомов са напълно неоместни!
Поздрави :)
http://www.predpriemach.com/member.php?u=4744
http://www.predpriemach.com/member.php?u=4744
 
Напротив, "оместни" са, защото така се правят конкурсите навсякъде! Обявява се награда и който иска седи пред монитора, ако ще и 10 дни - негова си работа. Предава това, което е сътворил и се надява този, който е пуснал конкурса да избере неговата творба. Ако не бъде избран - пие една студена вода, слага си логото в портфолиото и отива да участва в следващия конкурс, а не мрънка да му се разпределят $10 от наградния фонд между всички загубили.
 
От: Конкурс за лого - $30

Виж сега приятелю, както ти, така и Brain_Pain, така и много други знайни и незнайни герои са се захванали да участват в конкурса. Да ти разяснявам ли какво значи конкурс? Никой не го интересува колко часа си прекарал ти, както и другия пред компютъра - не си спечелил - духаш супата. Това е смисъла на конкурса все пак. Приемете го като просто състезание за някаква сума. "но ти избра друг" - не аз, човека пуснал темата избра друг. Неоместно е твоето изказване да ревеш за стотинки, само защото си участвал в нещо.
Фози беше го регламентирал на първата страница - печели човека който избера. Какъв ти е проблема? Яд те е, че си отделил 20 минути от безценото си време? Да не го беше правил.
Вижте пичове, не се заяждам с вас, но след като не може да направите нещо което да е конкурентно способно, за какво ревете? Спечелилия конкурса, наистина си го заслужи.
Фена01 кажи си пейпала да ти пратя $1.50, толкова ти се пада по сметките спрямо останалите участници и 10те долара.

Момчета, тук се работи, не се проси. Обявена бе награда за проект, човека го хареса, не виждам ти за каква "цица" ревеш.

П.П. Приемам червените точки радушно :) Само се надявам в някоя от тях да бъде написан мейла на ощипаната девойкя, която е работила няколко часа върху логото което не е спечелило.
 
От: Конкурс за лого - $30

Не виждам кой знае колко причини да се участва в подобни конкурси освен за удоволствие от надпреварата или пък да си покажеш способностите пред аудиторията. Трета причина е просто проектът да ти харесва и да искаш да си добавиш подобен в портфолиото.

Факт: Примерът на Сапфир на-много се доближаваше до определението "лого". Брейн Пейн (второто предложение) и Т. Димитрофф очевидно също имат добра идея какво правят. Останалите са добри в правенето на уолпейпъри :)

Времето отделено за пробване в конкурси за по няколко лева може къде-къде по-добре да се оползотвори - примерно самообразоване в областта и вдигане на квалификацията.
 
От: Конкурс за лого - $30

Виж сега приятелю, както ти, така и Brain_Pain, така и много други знайни и незнайни герои са се захванали да участват в конкурса. Да ти разяснявам ли какво значи конкурс? Никой не го интересува колко часа си прекарал ти, както и другия пред компютъра - не си спечелил - духаш супата. Това е смисъла на конкурса все пак. Приемете го като просто състезание за някаква сума. "но ти избра друг" - не аз, човека пуснал темата избра друг. Неоместно е твоето изказване да ревеш за стотинки, само защото си участвал в нещо.
Фози беше го регламентирал на първата страница - печели човека който избера. Какъв ти е проблема? Яд те е, че си отделил 20 минути от безценото си време? Да не го беше правил.
Вижте пичове, не се заяждам с вас, но след като не може да направите нещо което да е конкурентно способно, за какво ревете? Спечелилия конкурса, наистина си го заслужи.
Фена01 кажи си пейпала да ти пратя $1.50, толкова ти се пада по сметките спрямо останалите участници и 10те долара.

Момчета, тук се работи, не се проси. Обявена бе награда за проект, човека го хареса, не виждам ти за каква "цица" ревеш.

П.П. Приемам червените точки радушно :) Само се надявам в някоя от тях да бъде написан мейла на ощипаната девойкя, която е работила няколко часа върху логото което не е спечелило.
Не пич неме разбра правилно,несъм за 1ня $,аз просто го дадох като идея вие ме изкарахте пълня клошар :Х.Предлагам темата да се лок,че както сме почнали ще я оспамиме здраво
 
От: Конкурс за лого - $30

ами виж не е точно така,защото ти примерно си седял 2-3-4-5 часа да правиш лого да го мислиш,да го нагласваш,и после победителя е някои който го е сгласил за 10тина минути аиде 5 загубени часа :Х Неговоря за себеси,аз несъм отделит толкова време за логото си,но предполагам ,че Brain_Pain е отделил доста време пред монитора за да го нагласи,и всички му го признаха,но ти избра друг.Виж сега нямам нищо против фонззи той си знае какво точно му трябва за какви цели и тн..Въпросът беше,че изказваня като това на ктомов са напълно неоместни!
Поздрави :)
http://www.predpriemach.com/member.php?u=4744
http://www.predpriemach.com/member.php?u=4744

Ами айде ... ако аз трябва да платя на всеки , които се мисли за дизайнер и ми направи "нещо" , аз ще фалирам... Може да направа нещо и за 5 минути и да е по-добро от теб. Във всяка област си има добри , по-добри и най-добри... или си от "силните на деня" или не взимаш пари , това е ! :) Ктомов в този случай , и както обикновенно , е прав . Ако трябва да бъда честен повечето лога не ставаха за нищо . Харесаха ми на Brain_pain ( последното ) и на Saphire ... Аз може да седна , да направа един надпис , да сваля Super_stars_brushes_mega_pack и да насвяткам свездички и какво ... ? Трябва да ми се плати за това ли ? Айде моля Ви се ... спорим за глупости. :) Има правила и трябва да се придържаме към тях. :)

Поздравление на победителя. Мисля , че преди време разглеждах нейното портфолио ( ако не се лъжа ) и като цяло ми хареса. Работи по подобен на моя начин и наистина ми допадна.

Поздрави,
Иван.
 

Горе