Копирайтър съм - пиша и пренаписвам статии на различна тематика.

mis_hell

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Статиите са на различна тематика, подходящи са за развлекателен сайт - (теми семейство, кариера, хоби, здраве, отглеждане на деца, туризъм, любопитни факти) или по зададена от вас тема. Цена по договаряне, дължина - от 300 думи и нагоре.
 
От: Копирайтър съм - пиша и пренаписвам статии на различна тематика.

Разбира се, мога да ви дам ревю на ЛС. Все още нямам публикувана статия, като ми изпратят линкове, ще ги публикувам. Засега пиша на български, по-късно мисля да започна и на английски език.
 
От: Копирайтър съм - пиша и пренаписвам статии на различна тематика.

Да благодаря - пусни ми едно ревю на ЛС, като статииката ако може да е на тема клипчета или онлайн филми. Също така ще те помоля да ми пишеш каква ще е цената за новите поръчки. Отново благодаря
 
От: Копирайтър съм - пиша и пренаписвам статии на различна тематика.

Да прилапам и аз едно ревю ако има? :D
 
От: Копирайтър съм - пиша и пренаписвам статии на различна тематика.

Получих ревю от колежката, в случая става въпрос за две статии.

Позитиви:
Статиите са с добра дължина и полезност на съдържанието. Едната от тях е добре преразказана от друг сайт, а втората е с много добра уникалност на текста. Пасажите и структурата на статията е добре подредена. Заглавията им напълно отговарят тематично и представят кратко резюме на цялото съдържание.

Негативи:
Често след точка или след някоя друга запетая няма разстояние.
Някои изречения всякаш остават незавършени или по-скоро завършват, а следващото изречение ги допълва. Може да се разделят със запетая и да се ползват допълнителни предлози и съюзи между сложните изречения.

+/-
Мени се обръщението към читателя веднъж с примерно "направим", "направете", "се прави", но точно пък такива връзки правят по-близки самия читател до автора на статията, а не е всичко строго форматирано и скучно, а полезно и сводоболюбиво, ако мога така да се изразя.

Успех! :)
 
От: Копирайтър съм - пиша и пренаписвам статии на различна тематика.

Разбира се, мога да ви дам ревю на ЛС. Все още нямам публикувана статия, като ми изпратят линкове, ще ги публикувам.

Бях ти предложил да пишеш в мой сайт и да си имаш портфолио - не се съгласи, каза, че ще си направиш блог и там ще пишеш. Но както виждам, и блог не си направила и все още нямаш портфолио, което да покажеш!
 
От: Копирайтър съм - пиша и пренаписвам статии на различна тематика.

Можете ли да поемете пренаписване на 30 статии по 200 думи за новинарски сайт дневно? Моля пишете на лични.
 

Горе