Коректна фирма - ново 20. Вече е лоялна фирма - ай сиктир бе...

lowriderzzz

Well-Known Member
Скоро четох из фейса, че КЗП забранили най-после на прословувата "коректна фирма" да раздава сертификати на ляво и на дясно.

Е, да крайно време си беше...

Днеска обаче какво откривам в пощата. Нова версия на поредния трик... Лоялна фирма (поне така си мисля де).

"ВАШАТА ФИРМА Е ИЗБРАНА ОТ НАШИЯ ЕКИП
И ПОЛУЧАВАТЕ БЕЗПЛАТНО:
ПАКЕТ ЛОЯЛНА ФИРМА ЗА 2016г.
Сертификат Лоялна Фирма 2016г.
- Включване в Европейския каталог на Лоялни Фирми
- 24 часова реклама на вашата фирма/бизнес в каталога
- Уеб сайт със собствен потребителски панел с парола за достъп
- Бонус до 1000лв. от нашите Партньори
- Допълнителни бизнес стимули

Помагаме на Европейските фирми да достигнат до повече потребители!"


И още няколко реда тъпотии.
Че и сайт има даже, че и то добре изглежда за обикновения човек. loyalnafirma . bg


Честно казано не знам. Вие кажете дали е поредната хващанка или може да е нещо друго.


 
От: Коректна фирма - ново 20. Вече е лоялна фирма - ай сиктир бе...

Отговарят на удара просто хората. Пускат се промоции за без пари, само да се задържи интереса на клиантелата. Това е като при хапчетата плацебо - разбере ли се веднъж, че всичко е въздух под налягане, спира ефекта. Ще гледаме с интерес следващите аквилибристики:)
 
От: Коректна фирма - ново 20. Вече е лоялна фирма - ай сиктир бе...

Това като гледам е копие на коректна фирма, още някой предприемчив. И мен ме оспамиха.... Всичко безплатно, само някъде пишеше, че трябва едни 10 лв да им дам... :D
 
От: Коректна фирма - ново 20. Вече е лоялна фирма - ай сиктир бе...

Тия са мишкари и играят на дребно, 10 лв... ония поне 70 взимаха и направиха милионче :D
 
От: Коректна фирма - ново 20. Вече е лоялна фирма - ай сиктир бе...

Много красив сайт, но ако се поразровиш става интересно.
На софийския адрес няма такава фирма в Г мапс, но горките хора, които са ползвали формата за проверка са записани на страница и индексирани. В сърча на телефона и София излизат няколко такива.
С белгийския адрес направо ме разсмяха. Дали са адреса на администрацията на сграда на Европейската комисия. http://www.fr.regus.be/locations/office-space/brussels-eu-commission
 
От: От: Коректна фирма - ново 20. Вече е лоялна фирма - ай сиктир бе...

С белгийския адрес направо ме разсмяха. Дали са адреса на администрацията на сграда на Европейската комисия. http://www.fr.regus.be/locations/office-space/brussels-eu-commission

Това вероятно е абсолютно търсен ефект, защото и с името си, и сайта си като цяло целят да заблудят, че имат нещо общо с ЕС и едва ли не са официална институция.
 
От: От: Коректна фирма - ново 20. Вече е лоялна фирма - ай сиктир бе...

Това вероятно е абсолютно търсен ефект, защото и с името си, и сайта си като цяло целят да заблудят, че имат нещо общо с ЕС и едва ли не са официална институция.

Направо от Брюксел ти изпращат сертификата :D
 

Горе