Купувам: Купувай сайтове тип блогове, новинарски или предлагащи дигитална услуга

Станимир И

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, търся да закупя сайтове в нишата на блог, новинарски или предлагащ дигитална услуга, няма нужда е изкарвал пари или въобще да е имал идея за това. Моля, само сериозни хора, реално искащи да продват своят сайт, няма проблем сайта да е стар на вид или да изглежда зле, защото от тук закупих 4 ужасни сайта най-евтиният беше 1200 лв - най-скъпият 8200 лв, имам пари за даване и ако имате нещо качествено и което ще ми помогне, веднага го купувам, без разтягане на локуми или пазарени от моя страна.

Има няколко малки и прости, изисквания:
- Домейните, да не бъде: .xyz, .biz и подобни, супер съмнителни;
- Домейна трябва да е на повече от 2 години, както и сайта, не ми трябват тестови сайтове или темплейти;
- Сайта да не е крал/плагиатство съдържание от поне същата държава/език от където е сайта, ако сте копирал от руски, английски сайт и сте превел на български, не е проблем;
- Сайта да не предлага пиратско съдържание, като видео, филми, музика или чужд труд;

Моля, пишете на ЛС, последният начин: Продава сайта: site.bg ......

Надявам се, да ми помогнете да намеря нови сайтове имам нужда от 20 такива, тук намерих доста читави предложения и вярвам, че все още такива който още не съм достигнал, блгодаря за отделеното време.



Поздрави.
 
Една патка, мислила, мислила.. 😆
 
Последно редактирано:

Горе