Купувам(НАЕМАМ) Вила за гости в Банско

Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте :)
Не съм сигурен дали тук е правилното място за темата, моля ви НЕ ме съдете.
Другото място където предполагам, че евентуално можеше да постна е в "КОфата", което е за безполезни теми, а това не е ! :lol:

Искам да ви попитам знаете ли Вила за около 10-12 човека в Банско, която ПРЕПОРЪЧВАТЕ/ПРЕДЛАГАТЕ и си струва да се наеме.
Става дума горе-долу за периода 26.12.15 - 03.01.16.

Благодаря и отново съжалявам, ако това не е правилния раздел !

Поздрави,
Павел :)
 
Последно редактирано:
От: Купувам(НАЕМАМ) Вила за гости в Банско

Здрасти Павел,
вилите за гости по принцип са извън града по често по околни села и градове. В града обаче има много хубави къщи за гости който могат да се наемат. Тъй като периода който си описал е разгара на сезона при нас, цените не търпят намаления. Мога да ти съдействам за намирането на подобни къщи за гости.
Но помисли за версията за наемането на 2 големи апартамента примерно, вместо цяла къща. Поддръжката е по лесна като цяло. Все пак зависи за какво ги искаш де.

За опцията за купуване на къща или апартаменти - може би пак са по добрите опции - по лесно се потдържат и по лесно ще се продадат според мен. Мога да те насоча към конкретни агенти който могат да ти намерят всичко и то на добри цени.При тях има добър избор.

Като цяло мога да ти съдействам за всичко в Банско, ако имаш въпроси питай смело.
 

Горе