Купувам линкове от ПР4 до ПР7

bane

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
PR4 $30/година
PR5 $50/година
PR6 $100/година
PR7 $200/година

Плащам с пайпал
Без дропед домайни, без факе пр, без нофолоу линк, без бесплатни домейни (.блогспот .вордпрес ... и др.)
офертите праштайте на ЛС само
ако праштате повече от един сайт, гледайте да не бъдат на един IP.


Мерси
 
От: Купувам линкове от ПР4 до ПР7

PR умря, едва ли някой ще пазарува вече на база PR. PR в момента се пазарува или от абсолютни дилетанти или от PR-seeker-и. И двете разновидности гризат дървото в рамките на 2-3 дни (донос), а ако не реализират донос, то трябва да опнат хрилете напреко алгоритъма. Докъдето им стигне въздухът.
 
От: Купувам линкове от ПР4 до ПР7

аз съм абсолютен дилетант и си купувам линкове на база PR защото ми е скучно, така ми се иска и сега кво?... събираме си постове и се правим на умни
аз не се бъркам там къде ми нее място
предлагам да си отвориш тема и там да пишеш защо аз дилетант купувам линкове на база на PR и на теб кво ти пука от това
 
От: Купувам линкове от ПР4 до ПР7

Като се замислих от кво си се впрегнал толкова и прочетох поста си, то наистина не съм съобразил, че така написано под обобщението "дилетанти" излиза, че включвам и автора на темата. Не ми е било целта да те засягам лично, разбира се.
Целта ми с подобни обобщения е да пренасоча купувачите на линкове за PR към купуване на линкове за серп.
 
От: Купувам линкове от ПР4 до ПР7

някой не купува ли домейни с fake PR от 7 нагоре? :)
 

Горе