Купувам сайтове с трафик

zaekyt

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Купувам сайтове с трафик, най-вече за флаш игрички. Колкото по-голям процент идва от Google, по-добре. Пращайте ми сайт, посещения и за какви пари бихте се разделили с него на [email protected] и ако имам интерес, ще отговоря.

Калин
 
От: Купувам сайтове с трафик

Продавам следните сайтове - приходи от началото на годината пирбл. 700лв. за групата:
tuzari.com
chukni.com
bgracers.com / net
bgpilots.com
animfight.com
izvestni.net
vlife7.com
bgtopgirls.com - само домейн

Мишо 0885222448 или на лично ;)
 
От: Купувам сайтове с трафик

Мишо28, не е нужно да оспамваш абсолютно всяка обява в пазар с едно и също предложение. Едва ли остана някой дето не видя какво продаваш
 
От: Купувам сайтове с трафик

сори за спама ама ми искаше да имам 10 мнения преди да мога да пиша отделна тема :)
 
От: От: Купувам сайтове с трафик

сори за спама ама ми искаше да имам 10 мнения преди да мога да пиша отделна тема :)

Щом е така, веднага получаваш червено:) Честито и дано ти помогне в пазара.:)
 
От: Купувам сайтове с трафик

Оферата все още е активна, хайде, иначе се чупите да продавате, а някой като иска да купи нещо и няма...
 
От: Купувам сайтове с трафик

Пуснал си обява като за преброяване на дивите зайци и искаш някой сериозно да ти се върже
 
От: Купувам сайтове с трафик

За мен е важно трафикът да е добър за цената, бих купил и сайт със 100 посещения на ден и сайт с 10 000, ако ми харесат. Голямо предимство имат сайтовете с трафик от Google, които нямат нужда от поддръжка. Приходи не ме интересуват, купувам сайтовете с цел редирект.

Примерен сайт, който купих наскоро и идеално отговаря на това, което искам, е facebook-trikove.com (около 400 посещения на ден, купен за 140 лева).
 

Горе