Купувам сайт Работещ с Cashburners

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
До сега не съм се занимавал с подобни Афилейт програми и искам да си направя някои експерименти. За целта търся готов направен сайт с продукти на Cashburners който до момента да е направил поне някоя продажба
Оферти може тук или на ЛС
 
От: Купувам сайт Работещ с Cashburners

Купих си два сайта и мисля да си направя някой нов та за това да питам специалистите - какъв продукт е по добре да се избере скъп за по голяма комисионна или по евтин разчитайки на повече продажби.
Офертата е още валидна ако някой има нещо за продаване да предлага
 
От: Купувам сайт Работещ с Cashburners

Продължавам да търся сайтове за купуване - трябва да са на поне три месеца и да са направили поне една продажба до момента
Сайтовете и цени на ЛС
 
Виж (питай) хората от ...... дали тези фри трайли ще се задържат или са временни (мисля, че са времени) и пробвай с тях. Сигурен съм, че ще ти конвертират най-добре от всичко друго, което решиш да пробваш. Иначе като продукти, успех може да имаш при weight loss, men's health. За другите не мога да ти гарантирам нищичко, макар че са продаваеми всичките щом ги има. Даже съм сигурен, защото на непродаваемите им направиха редикция преди известно време. Тези, който споменах, имат не само добър имидж, но и се прадават добре.
 
От: Купувам сайт Работещ с Cashburners

Здравейте,

Продаваме един от проектите ни - dressr.net. Онлайн магазин за продажба на дрехи. Прави около 5000 месечни импресии и генерира приходи от реклама AdSence, баннери, продажба на артикули. Продава се с домейна, логото(както и правата върху него), самия уеб сайт(с пълно фукнционален административен панел), текущо пазарувалите клиенти и данните им, снимковия материал и до момента въведените артикули. Цена 5000 лв. Като метод на плащане кеш и банов път. Издаваме финансов документ.

За повече информация: Венелин Рангелов 0886 801 291
 
От: Купувам сайт Работещ с Cashburners

Само не се впускай към party pills и weed и herbal high боклуците, че хич не вървят толкова добре колкото ги хвалят, поне онлайн ;)

Според мен най-добър таргет е женски продукт, да копа трафик от USA.

Аз бих предпочел да продавам на жени, отколкото на мъже, жените са по-глупави и са по-предразположени да си дават картите насам - натам за боклуци и продукти.
 
От: От: Купувам сайт Работещ с Cashburners

Аз бих предпочел да продавам на жени, отколкото на мъже, жените са по-глупави и са по-предразположени да си дават картите насам - натам за боклуци и продукти.

Може би щото картите които ползват са на името на мъжете им (любовници етц.)
 
От: Купувам сайт Работещ с Cashburners

И техни да са - Жена с пари е като луд с картечница
 
От: Купувам сайт Работещ с Cashburners

Зависи от типа жена, домакиня, фукла, възраст.... Не може така да се обобщи - зависи къде се целиш и какво продаваш. Я ги кажи каи са тея део харчат по много без да мислят? Кво купуват?
 
От: Купувам сайт Работещ с Cashburners

Зависи от типа жена, домакиня, фукла, възраст.... Не може така да се обобщи - зависи къде се целиш и какво продаваш. Я ги кажи каи са тея део харчат по много без да мислят? Кво купуват?

отслабване продукти, феромони, уголемяване на цици , ей такива работи - за отчаяни хора или надяващи се на нещо. Спермо продуктите може и те да вървят, не знам, там най-добре да се трепят пари за реклама из адулт мрежите.
 

Горе