Купувам сайт - готварски рецепти

mr_flower

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Предложения на лични или тук, но твърдо желая следното инфо :
1.Име - домейн
2.ПР
3.Посещения
4.Цена - задължително
5.Приходите не са от голямо значение
 
От: Купувам сайт - готварски рецепти

Този сайт допада ли Ви? www.retcepti.eu Ако Ви допада бих могла да го напълня с още информация! Ако се интересувате може да ме намерите на скайп - tiger1983_
 
От: Купувам сайт - готварски рецепти

Аз цена не давам, понеже не знам колко да му искам. А и не съм мислил да го продавам, просто ако ми хареса офертата може и да се разделя с него. И без това аз не печеля от него, а една позната се занимава и добавя рецепти и статии. Само му плащам хостинга и се набутвам.
 
От: Купувам сайт - готварски рецепти

Аз цена не давам, понеже не знам колко да му искам. А и не съм мислил да го продавам, просто ако ми хареса офертата може и да се разделя с него. И без това аз не печеля от него, а една позната се занимава и добавя рецепти и статии. Само му плащам хостинга и се набутвам.
ок, аз пък съм напринципа, продавача търси цена, купувачът решава става или не !
 
От: Купувам сайт - готварски рецепти

Както казах не съм тръгнал да го продавам, така че щом нямаш интерес остави. Просто видях че търсиш такъв сайт и се сетих за него.
 
От: Купувам сайт - готварски рецепти

Както казах не съм тръгнал да го продавам, така че щом нямаш интерес остави. Просто видях че търсиш такъв сайт и се сетих за него.
ако щях да предлагам цена-щеше да е в поста ми ! Колко даваш - винаги ме е спирало да купувам(нищо лично !!!)
 

Горе