Купувам сайт !!!

От: Купувам сайт !!!

Купувам цял работещ сайт ,не ме интересуват домеини, идеи и т.н :neutral:
 
От: Купувам сайт !!!

за 1000 лв вярваш ли си да ти даде някой писан работещ сайт...
 
От: Купувам сайт !!!

sobieski имаш ли нещо да предлагаш или само ми спамиш темата :wink:
 
От: Купувам сайт !!!

Ами като се намираме на празни приказки така ще е ,не 3 страници а и 100 няма да ни стигнат ,но както да е предлагам админите да заключат темата или направо да я изтриват ,че процедирам по друг начин ще чакам някой да предлага нещо хубаво и тогава че се намесвам
Просто написах 1000 лв. макар съм склоне да дам повече за да не надуват цените излишно,пак и не ставаше да не напиша цена защото пак щяха да ми предлагат боклуци не че сега не го правят.
Искам да дам само два примера за да не стане дълго и някой да не заспи като го чете.
Няма да давам имената на сайтовете за да не засегна собствениците им
Виждам в друг форум продава го за 100 лв. и никой не го ще да го купува и ми пише че продава са отвения сайт ,ха познайте под 700 лв нямал да ми го даде --хахахахахахха смешник.
И сега по интересния пример,ами предлага ми пича сайт в форума и хоп и след съответния отказ от моя страна почва да ме упреква и не само той , колко не съм в час и нищо не разбирам ,ок да кажем аз не разбирам нищо ами нали и други четат тая оферта които са в час с нещата и ако това което се предлага е на далавера дали не биха го купило веднага ?????
Сами си правете изводи,аз само че кажа всичко което ми се предложи беше помия ,като изключим 2-3 оферти

Лека вечер на всички
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайт !!!

лапешки работи. и кво сега пускаш тема за купуване на сайт за 1000 лв , ама нямаш 1000лв , ама просто си искаш да си нараиш интересното. Никой не е длъжен да чете и в другя форум за да разбере последния ти пост. За мен ти не си човек който ще купи сайт за толкова пари. Седи си и чакай интересни оферти , камъните от небето падат .лека ти
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайт !!!

лапешки работи. и кво сега пускаш тема за купуване на сайт за 1000 лв , ама нямаш 1000лв , ама просто си искаш да си нараиш интересното. Никой не е длъжен да чете и в другя форум за да разбере последния ти пост. За мен ти не си човек който ще купи сайт за толкова пари. Седи си и чакай интересни оферти , камъните от небето падат .лека ти
Ами някой като не даде поисканата от теб сума за помията която притежаваш и стигаш да извода че той няма толкова а замислил ли си че твоя боклук не струва толкова ?????????????????????
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайт !!!

Никога нищо не съм ти преглагал , никога няма и да ти предложа. На човек с показатели:

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 16
iTrader: (0)


където всичките ти мнения са в тази тема , с надутите ти 1000 лв не мисля да отделям повече време. Ако си мислиш че всички са длъжни като на ревю да ти представят добрите си сайтове жестоко се лъжеш.

аиде стига ти толкова. Успех в търсенето
 
От: От: Купувам сайт !!!

никога няма и да ти предложа. На човек с показатели:
Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 16
iTrader: (0)

Ами ти какво очакваш да щъкам като теб наляво и надясно из форума и да пускам безполезни коментари само в моята тема имаш 2 коментара ,нормално е да си събрал толкова .:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
И затова че пускате такива коментари и я обърнахме на селска кръчма че си замълча за останалата част на твоя коментар .
И колкото да те е яд ДА купувам сайт и бих дал повече от 1000 лв.,но сайта да си струва а не ……… хайде да не обиждам че тук има хора който са на ниво за разлика от други и не искам да се засегнат.:)
 
От: Купувам сайт !!!

@efond, като гледам линка в подписа ти не съм сигурен че можеш да предложиш някой ценен сайт който да струва около 1000 лева и в такъв случай не мога да разбера какво толкова дъвчеш темата ?
 
От: Купувам сайт !!!

Много спам много нещо само празни приказки :)
Админите да изтрият темата
 

Горе