Купувам страници в Фейсбук

petargeorgiev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Искам да купя страници в Facebook с поне над 50 000 фена.


Очаквам оферти на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Купувам страници в Фейсбук

За да не отварям нова тема, ако се появят гореспоменатите кандидати да пишат и на мен, търся същите неща.
Ако колегата пуснал поста има нещо против, че се включвам, моля мнението ми да бъде изтрито.
 
От: Купувам страници в Фейсбук

Никой ли не продава. Досега не съм получил нито едно предложение.
 
От: Купувам страници в Фейсбук

аз бих ти писал ама как да ти дам оферта като нямам идея колко вървят тия страници.....
 
От: Купувам страници в Фейсбук

аз бих ти писал ама как да ти дам оферта като нямам идея колко вървят тия страници.....
Пиши ми на Л.С коя страница може да продадеш, в зависимост броя почитатели и тяхната активност, темата на страницата и др., аз ще ти направя предложение и вече ти ще си прецениш дали си заслужава.
 
От: Купувам страници в Фейсбук

Здравейте!

Аз също продавам една малка страничка (7 923 фена).Нямам време за нея пък и имам нужда от пари в момента.Не покривам изискванията Ви, но смятам че ще представлява интерес за Вас.Ако не Ви е проблем напишете на ЛС скайп или e-mail за по-лесна комуникация.
 
От: Купувам страници в Фейсбук

Здравейте!

Аз също продавам една малка страничка (7 923 фена).Нямам време за нея пък и имам нужда от пари в момента.Не покривам изискванията Ви, но смятам че ще представлява интерес за Вас.Ако не Ви е проблем напишете на ЛС скайп или e-mail за по-лесна комуникация.

Здравей,

Благодаря за предложението, но се интересувам от по-големи страници.
 

Горе