Купуване на трафик

От: Купуване на трафик

Привет. Може да разгледаш тази тема за традфик, изчети отзивите, ревюто и си реши за себе си дали те устройва въпросния трафик.

+1 от мен за услугите на колегата @Rock, в началото на този месец си поръчах трафик за един US сайт и съм супер доволен.Услугата си струва отвсякъде!
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Купуване на трафик

Is the traffic Adsense Safe? Our traffic is safe to use with Google Adsense. However, we do not recommend it, because we have seen instances in which websites were penalized for receiving large bulks of traffic (and clicks) to Google Adsense. If you use it, use it with moderation.
 
От: Купуване на трафик

Добре, а този платен трафик има ли изобщо някакъв смисъл от него, освен за хората целящи да завишат посещенията на даден сайт преди да го шитнат на някой... Примерно за онлайн магазините върши ли работа или това са си просто някакви iframe посещения и нищо повече (потребителя не посещава сайта и не прави поръчки)
 
От: Купуване на трафик

Добре, а този платен трафик има ли изобщо някакъв смисъл от него, освен за хората целящи да завишат посещенията на даден сайт преди да го шитнат на някой... Примерно за онлайн магазините върши ли работа или това са си просто някакви iframe посещения и нищо повече (потребителя не посещава сайта и не прави поръчки)

Зависи какво купуваш, може да е от ботове, може да е от разни iframe, може да е от изскачащи прозорци, може да е от изтекли домейни и от какво ли още не. В някои случаи трафика е реален, защото се виждат страниците от потребителите в други просто е "измамен". До преди 5-6 години имах в един мой сайт по над 10к дневни препратени от "логаут" страницата на един сайт за запознанства, добри приходи генерираше а цената за него беше повече от приемлива
 
От: От: Купуване на трафик

Зависи какво купуваш, може да е от ботове, може да е от разни iframe, може да е от изскачащи прозорци, може да е от изтекли домейни и от какво ли още не. В някои случаи трафика е реален, защото се виждат страниците от потребителите в други просто е "измамен". До преди 5-6 години имах в един мой сайт по над 10к дневни препратени от "логаут" страницата на един сайт за запознанства, добри приходи генерираше а цената за него беше повече от приемлива

Хитро, това с логаута :)

Иначе за трафика - повечето не работят на принципа, които 99% от поръчващите очакват т.е. да плащат за посещения и да имат конверсия от тях. Ако това ти е целта, виж добре отзиви за даден трафик и вземи малък пакет, ако решиш за тест.
 
От: От: От: Купуване на трафик

Хитро, това с логаута :)

Иначе за трафика - повечето не работят на принципа, които 99% от поръчващите очакват т.е. да плащат за посещения и да имат конверсия от тях. Ако това ти е целта, виж добре отзиви за даден трафик и вземи малък пакет, ако решиш за тест.

Посещения от ботове могат да се генерират и милиони на ден, но освен да затормозиш сървъра си или да баламосаш някой партиен ПР-Гуру файда няма, всичко се прави от машини и реални потребители няма. Търсиш само реален трафик, нищо друго не върши работа
 
От: Купуване на трафик

Проблемът е, че няма как да разбереш дали трафикът е "реален" преди да го купиш...

Помисли: кой би продал трафик на ниска цена, ако може да го пренасочи към свои сайтове и да печели сам?

От платеният трафик, тези предлагат най-добро качество.

Какво значи "най-добро качество"? Купуват ли нещо? Или цъкат по AdSense?
 
От: Купуване на трафик

Тия дни прегледах офертите в интернет, но никъде не намерих място където да продават такъв реален трафик. Явно хората които имат такава възможност знаят и как да я използват за себе си. Попадам само на такъв трафик който ми казват че не става дори за adsense
 
От: Купуване на трафик

Вчера реших че купих уж един такъв реален трафик и ЕБАТИ КУ*A. 100 пъти питах продавача тва реални потребители ли са, ще четат ли сайта евнтуално, нали не са ботове проксита и тъпотии и накрая постоянно имам по 100 човека в сайта от вчера. Средния им престой е 0,000000001 секунда в сайта пък на реферал всичките посещения са от google.com
Та явно това са си пълни тъпотии, сами ми бъгясва хоста са тоя кретен мани ми и неще и да го спре тоя шит докато не се изпълнела поръчката :D
 
От: Купуване на трафик

Аз преди време ползвах един щатски сайт, 15 хил. уникални за 10$(по 600-700 на ден за около 20 дни). Престоя им беше средно 10-20 секунди, но поне не бяха ботове. Даже смятам, че поне 1-2% от тези 15к. още посещават сайта. :) Максвизитс или траквизитс, нещо такова му беше името на сайта.

Едит: Сега видях, че горе в темата съм коментирал това:

Цитат Първоначално написано от Rock Разгледай мнение
Привет. Може да разгледаш тази тема за традфик, изчети отзивите, ревюто и си реши за себе си дали те устройва въпросния трафик.
+1 от мен за услугите на колегата @Rock, в началото на този месец си поръчах трафик за един US сайт и съм супер доволен.Услугата си струва отвсякъде!

Това му е темата
 
От: Купуване на трафик

То и аз за такива пари уж взех някакви, но те имат само престои и нищо друго :D никаква активност, не кликат по реклами нито пък правят поръчки.
Едит: не знам как съм го пропуснал тоя пич от форума, направо ще му пиша сега да видя как са нещата при него ;)
 
От: От: Купуване на трафик

То и аз за такива пари уж взех някакви, но те имат само престои и нищо друго :D никаква активност, не кликат по реклами нито пък правят поръчки.
Едит: не знам как съм го пропуснал тоя пич от форума, направо ще му пиша сега да видя как са нещата при него ;)

Рок не е собственик на сайта, просто като услуга е пуснал темата.
 
От: Купуване на трафик

Ковти писах му, ама сега видях в темата че който е купил е писъл че пак посещенията са били секунди, и потребителите не са четяли другите страници освен началната
 
От: Купуване на трафик

На късмет е работата и в минимална степен зависи от тематиката на сайта. Като цяло- за 10$ толкоз...
 

Горе