Линкове в социални мрежи

Autohop.bg

New Member
Здравейте,

Имам следната дилема, не знам дали е правилно да се прави от етична гледна точка или е напълно нормално. Имам авто сайт и в него има авто статии, но те са писани от друг сайт и се използват с позволение и обратен линк към оригинала. Сега правия СЕО на сайта и използвам социални мрежи за натрупване на обратни линкове за добър ПР. Искам да попитам нелагално или неетично ли е да публикувам линкове към статиите от сайта в социални мрежи и да ги линквам към адреса на моя сайт ако те не са писани от мен въпреки че има обратен линк към оригинала и пълно позволение за ползване на статията на този адрес?
 
Ако статиите са интересни ще има интерес и трафик, ако не ще си седят в upcomming, така че давай спами си смело, само не прекалявай
 
Благодаря

Благодаря за съвета. Просто исках да проверя преди да го направя защото все пак съдържанието не е мое и въпреки че имам позволение за ползване в социалните мрежи пише оригинални линкове което е малко двузначно.

Честита нова година на всички между другото.
 
MacTeP каза:
Ако статиите са интересни ще има интерес и трафик, ако не ще си седят в upcomming, така че давай спами си смело, само не прекалявай
ами незнам, аз изядох бана от диг... така, че внимавай, с българските незнам как стоят нещата
 
CrAzY-MaST каза:
MacTeP каза:
Ако статиите са интересни ще има интерес и трафик, ако не ще си седят в upcomming, така че давай спами си смело, само не прекалявай
ами незнам, аз изядох бана от диг... така, че внимавай, с българските незнам как стоят нещата


Ами явно си попрекалил :)
Споко, всички сме изяждали банове къде ли не ;)
 
В този контекст, колко е умереното пускане на линкове на ден или седмица. Имам 1800 статии в сайта но те са от последните 6 месеца, вероятно ще публикувам около 200 които са от Декември и нататък. Според вас на колко време трябва да разпределя линковете из социалните мрежи - 2,3 линка на ден или повече. Искам да съм умерен и да не получа бан.

А реално освен в БГ соц. мрежите има ли смисъл и навън като Диг, Дилишъс и други тъй като пишем на кирилица?
 
Ами зависи от мрежите, ае гледай top poster-ите какво правят
Може да почетеш малко и за SMO
 

Горе