Линкове от коментари

allseobg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте оптимизатори,
мога да Ви предложа една интересна линк билдинг стратегия. Направил съм един списък със сайтове (не просто Wordpress блогове) в които коментарите се одобряват автоматично. В голяма част от тях линковете са DoFollow, но има и такива в които не са. PR на вътрешните страници не се е променил от последният ъпдейт което е добър знак (предполагам). Тествал съм коментарите преди два месеца и все още седят поради което мисля, че не минава модерация. Общо взето това е, ако имате някакви въпроси можете да ги задавате в темата, на ЛС или на скайп: allseobg

Ето и списъка (за момента са 11, като ако има интерес ще увелича броя на сайтовете с още 20-тина):
Код:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkdhZNPOQbOwdHpDVmFqX3BiWldjUGpBRk5KS0VMamc#gid=0

Коментарите ще бъдат около 20 думи, като линковете са Anchor текст. За в бъдеще, ще добавя и такива в които линка е строго фиксирана дума (в таблицата в графа забележки ще си пише)

35% намаление за 3-ма присъстващи ТУК и ТУК

P.S.
Ако проявите интерес, имам и една малка база с такива места на руски език и английски език. Ако желаете мога да разширя базата ми.
За в бъдеще можете да очаквате доста интересни неща от мен :wink:
 

Горе