Малко Помощ За Блога Ми

Bad Beat

New Member
Добър ден, случайно попаднах във вашия форум и останах заинтригуван от идеята да се печели пари от Интернет.От няколко дни насам чета с голям интерес, но понеже тук има много и разнообразни теми съм малко объркан и ще помоля, ако може, да ми разясните някои въпроси:
1. Искам да попитам, понеже си направих блог, къде/как да го разпространя?
2. Не ми стана ясно как точно се работи с тези Affiliate програми и дали мога да си докарам някакви приходи с тяхна помощ от моя блог?

Благодаря предварително за вниманието!:)
 
От: Малко Помощ За Блога Ми

1. За да "разпространиш" блога си ще трябва да изучиш т.н. оптимизация, където ще се сбъскаш с доста непознати термини. Материята като цяло е трудоемка.
2.Има хора, които твърдят че печелят от Аффилейт програми. С предимство са блог\сайтове насочени към аудиторията четяща и пишеща английски ! При направена продажба чрез теб ти получаваш съответен процент. Това е методът.
3. Има доста неща, които ще трябва да учиш. Ако имаш волята и желанието- успех!
 
От: Малко Помощ За Блога Ми

1. За да "разпространиш" блога си ще трябва да изучиш т.н. оптимизация, където ще се сбъскаш с доста непознати термини. Материята като цяло е трудоемка.
2.Има хора, които твърдят че печелят от Аффилейт програми. С предимство са блог\сайтове насочени към аудиторията четяща и пишеща английски ! При направена продажба чрез теб ти получаваш съответен процент. Това е методът.
3. Има доста неща, които ще трябва да учиш. Ако имаш волята и желанието- успех!


Мерси за отговора.
Само ако може да попитам от каде да изуча "т.н. оптимизация"?
 
От: Малко Помощ За Блога Ми

Виж този раздел . Оптимизация за Търсачки SEO - или как да излезем на топ позиция в Google, Yahoo, Live.........
 
От: От: Малко Помощ За Блога Ми

Виж този раздел . Оптимизация за Търсачки SEO - или как да излезем на топ позиция в Google, Yahoo, Live.........

мерси ше ги разгледам
 

Горе