Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

biaaro

Well-Known Member
Как го правят австрийските политици.

Не сме ви молили да ни изпращате неграмотници от Анадола, вие ни ги изпратихте тук! Не сме ви молили да ни изпращате вашите анадолски ислямисти от каменната епоха

Австрийски депутат отговаря на нападките на турския посланик, че Австрия не интегрира турците правилно.


[video]http://vbox7.com/play:7d7072b5[/video]

Така се прави в цивилизованите държави, не като тука.
 
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Този депутат не го знам, но ми прилича на палячо в стил Жириновски/Жоржито Ганчев.
 
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Този депутат не го знам, но ми прилича на палячо в стил Жириновски/Жоржито Ганчев.

На мен на Хитлер ми заприлича, по жестовете и изказа.
 
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Епа какво да кажа... Машаллах! :)
За пръв път чувам че в Турция има откачени ислямисти. У Хистанбуль са доста цивилизовани, ма у Анадолата знайш ли ги...
 
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

То в Турция модерната цивилизация и хард излямизма са на един хвърлей камък като се отдалечиш малко от гоемите агломерати.

Сега като се загледах, вярно прилича на Хитлер. С този също биха станали хубави клипчета, като онези с филма за Хитлер, читанката и другите майтапи:)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Test
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

незнам на кой ви прилича, но човека казва истината и то без заобиколки - за което евала!
В някои части на турция живеят още като че ли са в 18 век (да не кажа и по-рано) - Истанбул не е Турция :)
 
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Напълно прав е човека Турция няма право да им се бърка във вътрешните работи и да реве за права и свободи на турците при положение, че не са ги викали там. Това ако беше наш депутат щеше да пита "На коя страна да се наведа Консул ефенди?".

Да не отварям нова тема малко офтопик ще пусна в темата на колегата @biaaro надявам се да не ми се разсърди много. Виж те в България как КЗД с председател Кемал Еюб(сега май бивш, но е станало по негово време) се е изгаврила с Левски и Ботев. Цък

В един от докладите на комисията става ясно, че „… османската полиция заловила Апостола и съдът го осъдил на смърт”

Редно обаче било да има и допълнителен обяснителен текст за това, че "османската полиция е изпълнявала служебните си ангажименти и за нея Васил Левски е бил нарушител на реда. Такава е била политиката на империята".
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Test
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Във всяка мюсюлманска държава има откачени ислямисти, защото просто характерът на тази религия е такъв. Има пълна нетърпимост към всички останали вероизповедания. И при евреите е нещо подобно, между другото. Те са още по-големи фанатици.

Проблемът е, че доскоро силните мюсюлмански държави се държаха под контрола на военните и диктатори, които налагаха светско управление - тоест, мъчеха се да се цивилизоват, за да излязат от 18-ти век и да вкусят от благинките на цивилизацията. Сега обаче светските мюсюлмански политици барабар с армията започнаха да остават на заден план и властта отива в ръцете на вманиачени ислямисти. Арабската пролет,на която се радваше целият свят ще излезе през носа на Запада, а ние ще сме сред първите, които ще усетим как ножът опира до кокала, заради географското ни местоположение. Скоро предстои и Сирия - една от мощните мюсюлмански страни - да попадне в ръцете на ислямисти след падането на Асад. Накрая ще се формира такъв алианс, че и атомни бомби няма да помогнат за спирането му, защото на ислямистите не им пука дали са живи или са умрели, стига да паднат в бой за вярата си. Остава ни само да се молим Турция да не попадне пак в ръцете на ислямисти, защото тогава ще стане наистина страшно за нас.
 
От: От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Във всяка мюсюлманска държава има откачени ислямисти, защото просто характерът на тази религия е такъв. Има пълна нетърпимост към всички останали вероизповедания.

Ислямът е най агресивната религия! За ислямистите всеки който не е като тях, няма значение дали си християнин или будист, или дори атеист - ти за тях си неверник! Така че не са настроени само срещу християни, а срещу всеки който не е ислямист като тях. Абсолютно точно и ясно казано - нетърпимост към всички останали не само вероизповедания, а и към невярващи атеисти.

Евала му правя на австриеца. Крайно време беше да се усетят но закъсняха, защото цяла Европа е пренаселена с турци. Някои по горе се изказаха че мязал на Хитлер по начина по който се изказва и заради мустака - има нещо вярно, но човека е прав. Само че влака е изтърван отдавна и Европа вече няма да бъде същата каквато е била преди 15-20 години, а ислямизирана и залята от разни първобитни анадолски племена. Да първобитни са, защото тази година през Януари когато бях в Копенхаген влизам в един магазин за храна - няма къде да стъпиш, защото прескачаш разни кутии, бутилки и консерви по земята съборени, а персонала не може да свари да чисти след тия говеда. В магазина бяха влезли някакви палестинци, и най просташки събарят от рафтовете като пълнят количките, и всичко става леж. Не се помръдват да вдигнат събореното обратно на рафта, а даже ги ритат в страни да не им пречат и си вървят. След тях остават по земята съборени артикули, ама ще кажеш че са се замервали. Никой не смее да ги изгони от магазина, защото европейския парламент е гласувал закони всички държави членки на ЕС да осигуряват големи права на такива и никой няма право да накърнява достойнството им - още на втория ден магазина ще бъде затворен, ако чалмите се оплачат. Дават им по големи права от самите датчани. Стоях около 1 месец и половинатам, и влизах в други магазини, и си личеше дали минути преди мен са влизали някакви подобни. Пътувам в градския рейс - фрашкан с чалми и не чувам датски а яко джагъркане на арабски. Пътуват безплатно в градски и междуградски транспорт с емигрантски карти. В Дания също има много турци но не съм видял турчин да работи в Дания, неее няма такова нещо. Всички турци имат дюнери и пицарии, и правят семеен бизнес, но не и да се хване някъде на заплата, освен тук-там някой друг турчин да кара такси. Просто останах с впечатление че турчина не иска да има шефове на главата си.

Миналата година в Норвегия - вървях по централната улица в Осло, ами аз виждам около мен повече араби от колкото норвежци. Обърнеш се надясно - чалма, обърнеш се наляво - забрадка, обърнеш в гръб - фередже или негро. По улиците на Осло редко ще чуеш норвежка реч - предимно чъкара-мъкара на индийски, турски, арабски, а пък колко албанци... фрашкано с албанци, даже сега и либийци започнали да им вкарват.

Ако България се стабилизира икономически като останалите западни държави, имайте напредвид че и тука ще налазят. Цяла Европа е залята от турци, араби и индийци, само тука не са дошли заради немотията в която не живеем а оцеляваме.

Дали ще доживеем ден когато някой наш депутат така ще говори на някой от ДПС-то или турския посланник като този австриец... :wink: May be yes... may be never...
 
От: От: От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Така е! Европа е залята от емигранти - чернокожи, араби, мюсюлмани. Аз принципно нямам нищо против, когото и да било, но различията в културите са доста големи и в момента континента се превзема от вътре от хора, които не са свързани с Европа.
Още преди почти 20 години на Шанз-Елизе в Париж се бях втрещил- в девет вечерта беше пълно с араби и негри и почти нямаше французи...
Явно си текат процеси и духът е излязъл вече от бутилката. Просто на бялата раса и минава времето май:)
 
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Как го правят австрийските политици.

Не сме ви молили да ни изпращате неграмотници от Анадола, вие ни ги изпратихте тук! Не сме ви молили да ни изпращате вашите анадолски ислямисти от каменната епоха

Австрийски депутат отговаря на нападките на турския посланик, че Австрия не интегрира турците правилно.


[video]http://vbox7.com/play:7d7072b5[/video]

Така се прави в цивилизованите държави, не като тука.

Прав е човека. Писна ни от толеращина, реп от мен за клипчето.
9268a71976b4097b17378f4473cf214a.jpg
 
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

То и един ръководител на Германия, който е подпалил обувките от страх на почти цяла Европа през 40-те години на миналия век, е роден в Австрия, не го забравяйте :)
 
От: От: От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Така е! Европа е залята от емигранти - чернокожи, араби, мюсюлмани. Аз принципно нямам нищо против, когото и да било, но различията в културите са доста големи и в момента континента се превзема от вътре от хора, които не са свързани с Европа.
Още преди почти 20 години на Шанз-Елизе в Париж се бях втрещил- в девет вечерта беше пълно с араби и негри и почти нямаше французи...
Явно си текат процеси и духът е излязъл вече от бутилката. Просто на бялата раса и минава времето май:)

И аз съм чувал от приятели които са били във Франция че там било пълно с негри и араби. Ами както отива ще ни претопят, те раждат по много деца, а европееца не повече от 2 деца най много. Според мен отдавна трябваше да вземат мерки, и да им забранят да се развъждат, а да имат не повече от едно дете, защото има една думичка баланс, а баланса като се наруши, знаем какво следва.
 
От: От: От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Според мен отдавна трябваше да вземат мерки, и да им забранят да се развъждат, а да имат не повече от едно дете, защото има една думичка баланс, а баланса като се наруши, знаем какво следва.
Това няма как да стане, защото ще се писне за човешки права. Каруцата е у реката вече:). Те хубаво си навнесоха миячи, чистачи и строители да им вършат черната работа, но в бизко бъдеще същите тези бачкатори ще са мнозинство и ще дърпат те конците:)
 
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Прав е човека. Писна ни от толеращина, реп от мен за клипчето.
9268a71976b4097b17378f4473cf214a.jpg
Redrum, има специалани спрейове, ако имаш проблем с комарите:)
 
От: От: От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Това няма как да стане, защото ще се писне за човешки права. Каруцата е у реката вече:). Те хубаво си навнесоха миячи, чистачи и строители да им вършат черната работа, но в бизко бъдеще същите тези бачкатори ще са мнозинство и ще дърпат те конците:)

Натам отиват нещата. Не у реката, ами у блатото е каруцата, понеже от реката чат-пат се излиза на буксир, ама от блатото... трудно. :)
 
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Redrum, има специалани спрейове, ако имаш проблем с комарите:)

А ? :shock: Ама ти да не си ползвал такъв спрей или мазило против комари ? Защото аз веднъж се бях намазал с един крем цялото тяло, като бях само по слипове в стаята, който уж прогонва комарите и познай какво стана - изядоха ме комарите цяла вечер, че се наложи да влизам в банята да се къпя да измия крема и после пих ром за да се алкохолизира кръвта ми та да не ме нападат. :)
 
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Redrum, има специалани спрейове, ако имаш проблем с комарите:)
Бате, не е хуманно да се използва спрей срещу тия дето ти смучат кръвчицата. 21-ви век сме все пак.
 
От: Марш обратно в Анадола, г-н Посланик

Бате, не е хуманно да се използва спрей срещу тия дето ти смучат кръвчицата. 21-ви век сме все пак.
Абе по-хуманно е, отколкото да ги тепеш с вестник Шок:)
 

Горе