Милиционер във форума!

Статус
Not open for further replies.
От: Милиционер във форума!

Ми лесно е да се обясни, ако позволиш. Всяко нещо, включително и байганьовщината, може да те преследва вечно, ако е вътре в теб
Чакай малко, малко ми се повдигна.. А да, то той Страната се е изкашляв в темата. Логично....
 
От: От: Милиционер във форума!

Нали ти е ясно че нагази в блатото ?

Ще ти напиша едно число, то трябва да ти каже какво те чака:
(ако не успееш да разбереш, ползвай гугъл - Уеб мастър си, знаеш как да "търсиш" информаця.

81

Я си беги да пасеш овцето у Софийско, че ми загуби интерес.
 
От: Милиционер във форума!

Сорри, че избрах тази темичка и ви пришпорвам диалога, ама отдавна не ми се беше случвало да се забавлявам така в този форум :)
 
От: Милиционер във форума!

Ще ти се върне интереса дребен, споко.

Клеветиш и обиждаш нещастнико, няма да се оттървеш така лесно г-н "Анонимус".

Това шоу което си създаде тази вечер ще даде своите последствия - Обещах !

А за това ще ПРОДЪЛЖАВАШ мамка ти да говориш за педалските си интереси - сравнявайки и хулейки - ще пикаеш като жена поне месец, даже и снимка ще си имаш за спомен !
 
От: Милиционер във форума!

Сорри, че избрах тази темичка и ви пришпорвам диалога, ама отдавна не ми се беше случвало да се забавлявам така в този форум :)
Еми човек, гадно е само линкове да ти се въртят из главата, аз затова си се бъзикам от време на време, въпреки че социалистичеки свиркаджии като вас, все по-рядко се срещат из онлайн обществото:mrgreen:
 
От: Милиционер във форума!

Ще ти се върне интереса дребен, споко.

Клеветиш и обиждаш нещастнико, няма да се оттървеш така лесно г-н "Анонимус".

Това шоу което си създаде тази вечер ще даде своите последствия - Обещах !

А за това ще ПРОДЪЛЖАВАШ мамка ти да говориш за педалските си интереси - сравнявайки и хулейки - ще пикаеш като жена поне месец, даже и снимка ще си имаш за спомен !
Боя се че, ще трябва да ви отрежа от по -нататъшен диалог, поради low quality мозък. Ще трябва да продължите яростния диалог с прасетата си на село и евтуално да получите адекватна дублика. Успех.
 
От: От: Милиционер във форума!

Еми човек, гадно е само линкове да ти се въртят из главата, аз затова си се бъзикам от време на време, въпреки че социалистичеки свиркаджии като вас, все по-рядко се срещат из онлайн обществото:mrgreen:
А, не е само до линкове, но някак си не върви да се присмивам, когато си общуват предприемачи, ще им се наруши счетоводния баланс. Докато, когато изскочи некой обидчив кокни като днешния и му опонира юнак, турил бяла пешка на аватара, шоуто е гарантирано.
 
От: От: Милиционер във форума!

Аобщуват предприемачи, ще им се наруши счетоводния баланс..

Къде видя да си общуват предприемачи в настоящата дата?:). Аз би го определил по съвсем друг начин, но както е лафа - ''оттатък Урал, нещатата са малкооооо по-различни'':)
 
От: Милиционер във форума!

Да то в милата ни родина освен Шоу, комици и скеч друго има ли ?

Това ли беше начина да си поосвежиш натовареният от работа и ангажименти мозък, Валдес ?

Кое точно не ти "Кефна" ? Че е възможно да има културни и уважаващи/извиняващи се хора...
Защо беше нужно да разтоварваш шегувайки се разбираш ли с педераслъшки изцепки адресирани към някого, в случая Мен.

Сега си представи, казва ти го "Разпъвача на локуми":
Скача ти някой и започва да те гаври по особенно неприемлив начин. КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ЩЕ НАПРАВИШ ТИ ?
Ще му се възхитиш и ще оставиш поста му да стои обезпокояван да те петни ли ?

Еб***м те отзаде и не ми мига окото ! Сам си го избра.
 
От: От: Милиционер във форума!

Къде видя да си общуват предприемачи в настоящата дата?:). Аз би го определил по съвсем друг начин, но както е лафа - ''оттатък Урал, нещатата са малкооооо по-различни'':)
Е аз досега не съм видял предприемачи в този форум (предполагам, че има такива, но четат и се забавляват без да пишат), но какво от това - форумът е интересен сам по себе си и без задължително да отговаря на предназначението си.
И ти требе малко география - де е Урал, а де е Темза :)
 
От: От: От: Милиционер във форума!

Е аз досега не съм видял предприемачи в този форум (предполагам, че има такива, но четат и се забавляват без да пишат), но какво от това - форумът е интересен сам по себе си и без задължително да отговаря на предназначението си.
И ти требе малко география - де е Урал, а де е Темза :)
На кандидат-студенския изпит по география изкарах 5-ца, но това не е от съществено значения в случая.
Я ми характеризирай, какво за теб ознчачава предприемач, понеже не си видял подобни личности в местния форум. Моля, аклуализирайте се.
 
От: Милиционер във форума!

Най-общо, предприемач е човек, който избира риска на свободата, за да може да разполага с времето си (финансовата свобода е средство за постигане на личната такава). И след като поеме този риск, успява да го постигне.

А като направиш проста сметка сред пишещите, ще видиш 50% на заплата, ученици и студенти, бълнуващи мантри за маркетинг, десетина дребни и двама средни търговеца, няколко специалиста (програмисти, дизайнери, филолози) + малко темерути и зевзеци за разнообразие.
 
От: Милиционер във форума!

Най-общо, предприемач е човек, който избира риска на свободата, за да може да разполага с времето си (финансовата свобода е средство за постигане на личната такава). И след като поеме този риск, успява да го постигне.

А като направиш проста сметка сред пишещите, ще видиш 50% на заплата, ученици и студенти, бълнуващи мантри за маркетинг, десетина дребни и двама средни търговеца, няколко специалиста (програмисти, дизайнери, филолози) + малко темерути и зевзеци за разнообразие.


Сега ви виждам в по-добра светлина.

Това беше точно попадение, добра мисъл.

Ако е възможно бих искал да добявя и сътрудничеството, във всичките му форми. (даже и когато не се говори за пари)
 
От: Милиционер във форума!

Най-общо, предприемач е човек, който избира риска на свободата, за да може да разполага с времето си (финансовата свобода е средство за постигане на личната такава).
Вярно, опитах се да намеря да се заям с нещо, но това е истина и аз съм напълно съгласен с това. Имам една хипотеза - предприемач се ражда такъв, но в никакъв случай не може някой да го научи да бъде такъв. Вие какво мислите по въпроса?
.
 
От: Милиционер във форума!

Толкова л*йна не бях наблюдавал отдавна тук. Защо някои хора забравят, че като замярат някого с л*йна първо трябва да си омажат ръцете (нали трябва да ги хванат преди да ги запратят)? Не съм толкова тъп, че да се излагам със селяндурщина за да покажа на някого колко е селяндур. Това е все едно да вземеш да пиеш отрова и да чакаш отсрещния да умре. Е, п'а трудно ще стане т'ва.
myselfmonev, с тези твои нерви не знам как се оправяш в предприемачеството или в каквото там се занимаваш. А иначе waldes си го знаем като стар бодил. Мъчи се да се закачи и ако успее, боде и боде, докато някой не го прати по пътя.
И тъй като темата е за милиционерите, а стана въпрос за предприемачите, си представих картинка озаглавена "предприемчив милционер".
 
От: Милиционер във форума!

Ще ти се върне интереса дребен, споко.

Клеветиш и обиждаш нещастнико, няма да се оттървеш така лесно г-н "Анонимус".

Това шоу което си създаде тази вечер ще даде своите последствия - Обещах !

А за това ще ПРОДЪЛЖАВАШ мамка ти да говориш за педалските си интереси - сравнявайки и хулейки - ще пикаеш като жена поне месец, даже и снимка ще си имаш за спомен !
Момиченце, ти ако ме предизвикваш чисто физически, аз съм на среща. Плувец, 1.89см как ти звучи? Ако си от София, бихме могли да си сверим часовниците около кв. Слатина, за такива простотии винаги съм готов:)
 
Последно редактирано:
От: Милиционер във форума!

Пиши в скайп, ако си съгласен да си уредим среща:)
 
От: Милиционер във форума!

С'я остава да се появи Кръчмата и да почне да докладва, че в този форум се организирали нелегални боеве.
 
От: Милиционер във форума!

С'я остава да се появи Кръчмата и да почне да докладва, че в този форум се организирали нелегални боеве.
Кръчмарските боеве са малко или много като при кучетата - защита на териииторията и женските, като си подпийнал кръвта е сладка:D, но на другата сутрин пък те блъска глава от боя и алкохола и е неприятно:D
Абе обще взето е неприятно, като се сметне че си олекнал и с некоя кинта:D
 
От: Милиционер във форума!

Unwise,

Не съм дошъл тук за да ме наричат педал, или да ме сравняват с някой/нещо.
С нищо не съм предизвикал по какъвто и да е начин разпра, даже напротив.

Не съм и "Предприемач" не мога да се зова такъв (все още), но това не ми пречи да трупам знания по темите които се обсъждат тук.
(Интересно, паразитизъм нарече това "колегата")

На никой не съм се намесил в бизнеса, не съм "срал" по темите (безпричинно), никой не съм обиждал. (Ако съм го правил нехайно или някой се е засегнал се извинявам - не е трудно и педалско, а съвсем човешко мисля.)

Пиша в офтопика предимно, просто за да освежа от тоновете информация и коментари които чета по няколко часа на ден във Форума.
(опитвам се да общувам с Вас, да се смеся с тълпата. Не съм дошъл тук за кратко, да изкарам 50-100 лева и да изчезна безследно - безславно)

Опитвам се да се държа уважително и културно, както в реалният живот.

Стартирах някак един нов начин на мислене и живот тук, не съм очаквал перфекционизъм.
Но някак тази вечер манталитетът отново ме завладя... Ганьо Балкански насреща и - Воала.

Поздрави



До високият плувец:
Не се иска нищо от Теб, каквото трябваше го стори.
Бъди сигурен че ще те намеря, работата е точно в това - да не знаеш откъде ти е дошло.
И споко, Аз за такива простотии винаги имам приятели... навсякъде.

Момченце...
...какво, сега от велик естет в кръга на шегата (Кофти базикни), се превръщаш в "Голям мъж" ?

Препрочети последните 2 страници но с широоооко отворени очи, излез от кибритената кутийка !


Тайм Оф
Няма нищо на този свят което да ме уплаши, ясно ми е че ще умра един ден.
Поради този факт Никога няма да се оставя да бъда унижаван независимо от кой и по какъвто и да е начин.
(В случая Шегичките ти не бяха на място, макар че ти го Рекнах точно 3 пъти)

До скоро !
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе