Моля за съвет относно популяризиране на сайта ми за Хранителни добавки

tsokala

Member
Здравейте,

следя форума от няколко месеца. Преди около два месеца пуснах сайта в действие, но не разбирам почти нищо от оптимизация за търсачки, СЕО и т.н.
Моля дайте ми съвети как да го популяризирам, приемам всякакви критики относно дизайн и други.
Къде да рекламирам, колко средства ще са необходими?
Благодаря Ви предварително.

Поздрави и успешен ден,

Румен

Немога да постна линк към сайта, така че ще го напиша - monsternutritions .com
 
От: Моля за съвет относно популяризиране на сайта ми за Хранителни добавки

Моя съвет е първо да си оправиш малко дизайна на сайта, за да може ако някои го намери случайно да не избяга заради визията. Снимки с бял фон, е хубаво да се показват на бял фон, или поне на светъл.

Чак след това може да сложиш един title различен от тоя "Home page". Напиши един хубав description и добави правилните keywords.
 
От: Моля за съвет относно популяризиране на сайта ми за Хранителни добавки

Определено дизайна е много зле.Погледни колко по красиво изглеждат silabg.com i http://fitness1.bg/
След като поработиш бая върху визията се ориентирай да предлагаш продуктите по форумите -тип http://www.bb-team.org/forums/

и сверявай цените си с другите 2 сайта -ако можеш да си позволиш да пуснеш нещо на по изгодна оферта от тях не вярвам хората да не си напазаруват от теб.При постоянство ще си намериш постоянни клиенти.
 
От: Моля за съвет относно популяризиране на сайта ми за Хранителни добавки

Благодаря за съветите.... към момента цените са ми супер ниски с цел да привлека максимален брой клиенти, в бб тийм имам фирмен акаунт и платена реклама и 99% от посетителите на сайта към момента са членове на бб тийм , рядко имам посещения от гугъл и други търсачки. След като поработя по дизайна, каква е следващата стъпка за популяризиране. Не ме разбирайте погрешно - имам продажби но са малко. Може да се дължи и на това че лятото повече хора спират да се занимават с фитнес и с качване на килограми. Благодаря Ви за съветите, ако някой има нещо да допълни с радост ще приема съвета му.

Поздрави,

Румен
 
От: Моля за съвет относно популяризиране на сайта ми за Хранителни добавки

Товами прилича на два отделни дизайна, събрани в едно и нещо не се връзват. Невижда каква системка е това, но потърси някое готово изчистено темплейтче и надграждай върху него.

За сеото - тайтълът няма много сео стойност, понеже не виждам причина да искаш да се класираш за търговската си марка, преди тя самата да е станала достатъчно известна.

h1 съдържа същия текст като тайтъла - още един прахосан шанс.
h2, h3, h4, ... липсват.

Реши първо за какви думички иска да се класираш и тогава мисли какво точно да направиш. Ако кажеш думите тука, сигурно ще можем да дадем и практически примери...
 
От: Моля за съвет относно популяризиране на сайта ми за Хранителни добавки

Ако можете да започнете от това, какво е H1 h2 h3 h4 или поне откъде да прочета инфо, за да оправя малко нещата, бихте ми били много полезни. И друг въпрос възниква, на който получих две мнения - ако си харесам даден темплейт, и го сложим на сайта, всички продукти ще останат ли или всичко на ново трябва да се гради? Продукта е мадженто.
Благодаря ви искрено, много сте ми полезни.

Поздрави,

Румен
 
От: Моля за съвет относно популяризиране на сайта ми за Хранителни добавки

Блиц въведение - тука: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17679 (точки 2 и 5)

По принцип съдържанието си остава сед като смениш темплейта..
 
От: Моля за съвет относно популяризиране на сайта ми за Хранителни добавки

Никой ли вече не чете този форум
 

Горе