НАЕМАМ: Човек за записване на Аудио Книга

Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте :)

Нуждая се от човек, който да запише аудио книга.
Ние даваме книгата ( pdf формат, възможно е да променим формата, в зависимост от предпочитанията ) и е нужно човекът да я чете със средно темпо, приятен глас,да влага емоция (когато е необходимо) и без да срича.

Ще ви пратя пробно 1-2 странички, които да прочетете, да запишете с хубаво аудио и да ми ги изпратите обратно
Ако имате въпроси как да запишете хубаво аудио, ще ви помогна.
Цената е 10 лева на час.
След приключването на първата книга, ще ви предоставя и други, ако желаете да продължите да работите с мен :wink:

Заинтересованите да пишат на лично или в скайп "pavel.pwn" :)



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Имаме избран кандидат.
Благодаря на всички други, които се свързахте с мен !
Успех :beer:


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Последно редактирано:
От: НАЕМАМ: Човек за записване на Аудио Книга

Едва ли със микрофончета тип "скайп" някой може да ти запише нещо, което би било приятно за слушане.
 
От: НАЕМАМ: Човек за записване на Аудио Книга

Здравейте,

Имам интерес към записването на аудио книгата. Имам подходящия студиен софтуер за добро качество на звука. Може да се свържете с мен на емейл kris89[@]mail.bg или Skype: kriskata1989
 

Горе