НС1 проблем

mazoku

Member
Хостинга ми официално го има но всеки 10-15 мин спира за 30 секудни до 1 минута. До тук натоварването на сайта ми е смешно под 100 човека но след като гугъл не може да го достигне 50 процента от случаите няма как да се разивива ...
Предполагам проблема е че съм стар клиент с повече от 4 години към тях

Предложете хостинг моля
 
И да добавя, след като последния месец пиша на съпорта няколко пъти получавам отговор - ами така е на споделен хостинг ...
Всеки 10-ина минути просто изчезва всичко ... гугъл конзолата ми дава грешка - не можем да обходим
Както и да, просто си изкарвам нервите

Моля за препоръка за хостинг на който може да се разчита
 
пиши на Блинки и скачай при него
 
Тия нс1 още ли ги има, с техния лайнян spanel. Имал съм опит с тях, доста горчив. За жалост рекламата лапа шарани, и после четем ей такива неща за тях.

И ако не е тайна на кой техен Шер план си? Възможно и да са прави, но може и да не са. И аз давам един плюс за на шефчерата тук хоста. Имам няколко бивши клиенти там и са а тях от години.
 
Хостинга ми официално го има но всеки 10-15 мин спира за 30 секудни до 1 минута. До тук натоварването на сайта ми е смешно под 100 човека но след като гугъл не може да го достигне 50 процента от случаите няма как да се разивива ...
Предполагам проблема е че съм стар клиент с повече от 4 години към тях

Предложете хостинг моля

Може ли да напишеш на кой сървър е разположена услугата, както и кой план използваш?
 

Горе