Най-добрите хостинг компании за 2023 година

Най-добрите хостинг компании за 2023 година

  • Arvixe.com

    Votes: 0 0.0%
  • BlueHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • CBOX.biz

    Votes: 0 0.0%
  • DigitalOcean.com

    Votes: 0 0.0%
  • Gesbg.com

    Votes: 0 0.0%
  • Drserver.net

    Votes: 0 0.0%
  • HawkHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Hostasset.net

    Votes: 0 0.0%
  • Hostgator

    Votes: 0 0.0%
  • Hostq.com

    Votes: 0 0.0%
  • GoDaddy.com

    Votes: 0 0.0%
  • Powerhost.bg

    Votes: 0 0.0%
  • RAX.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Scaleway.com

    Votes: 0 0.0%
  • StableHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Zettahost.bg

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    53
Ако може да споделя нещо за NS1, което за толкова години и стотици сайтове никога не ми се е случвало. Имаме едни 14 сайта хостнати там и наскоро забелязах странна аномалия в гугъл инструментите - даваше ми съобщения, че гугъл няма достъп до страниците. За посетители всичко се отваряше и работеше, но никой инструмент на гугъл не можеше да достъпи сайтовете и страниците им.

Свързах се със съпорта, след известно обясняване и накъртване, че проблема не е в сайтовете, тъй като са много и различни, ми съобщиха, че гугъл бил блокиран на сървърно ниво и трябвало да го отблокират. Съответно проблема се оправи. Но сайтовете са били така доста време и на практика от хостинга са ми убили всякакви оптимизации и опити за развитие.

За мен е недопустимо подобно нещо. Отделно нонстоп сайтове падаха ежедневно там, а дори не са с особен трафик. В крайна сметка си преместих всичко от там.
Не разбирам кой по дяволите ви бута и препоръчва NS1? Там с техния крив панел, изтръпналите им машини и не по малко малоумния съпорт. Според мен хора, решили да са на такива хостинги от техния ранг и може би на суперите, нямат право да реват, а мъжки да си понасят съдбата. ;)

Моето мнение в анкетата тук съм си го дал и си е все същото от може би 3-4 години, изцяло базирано на опит, а не на произволен хейт. За жалост доста хора отказват на четат, слушат и вземат мнения от другите и не след дълго четем подобни постове.
 

Горе