Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

Izvunzemen

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Приемам поръчки за направа на Pinterest акаунти по ваше желание!

Тоест вие ми казвате темата на акаунта- примерно женска мода, женска красота (гримове, прически и тнт.)
Казвате ми и колко последователи искате да има и почвам да работя по него!

Работата включва:

Създаване на профил+снимка+име (вие избирате името, ако не аз ще избера подходящо)

Добавяне на пинове+добавяне на линка към сайта ви в тях (Цена: 10лв. на 100 пина)
Пиновете ще са по темата на профила, тоест ще се правят дъски с пинове свързани с тематиката на самия профил.

И накрая най-важното- добавяне на последователи!
Добавянето става по естествен начин, тоест не се използват никакви измамни кодове, просто привличам внимание към профила с интересни пинове, лайкове и следване на хора и те сами решават да ме следват, колкото и невероятно да ви звучи, това е възможно!
Цената за последователи е 3ст. на фен до 1к фена и 4ст. от 1 до 2к, като по-големи поръчки от 2 000 фена не мога да приемам, защото е трудно за изпълнение, все пак хората са реални и се набират по естествен начин.

Време за изпълнение- зависи от поръчката, но смятам, че за 5 дни ще съм готов с най-големите поръчки.

След изпълнение на поръчката ви предоставям акаунта и паролата и го прехвърлям на ваш мейл.
Ще приемам плащане след изпълнение на поръчката само на хора, които преценя, че мога да им се доверя. На другите плащането ще стане предварително (чрез Пейпал).

Занимавам се с пинтерест от много време и смятам, че съм усвоил тънкостите му. Очаквам вашите поръчки!
 
От: Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

Мога и да добавям последователи във вече направен от вас профил. Пак максимум 2к и цените са същите.
Последователите са реални и се набират по естествен начин!
 
От: Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

Ревю предлагаш ли?
Мога да направя ревю с макс 200 души.
 
От: Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

останаха ли ревюта?прати подробности на лична
 
От: Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

Мога да направя ревю с макс 200 души.




Мога да направя ревю с макс 200 души.

Здравей,
Ако имаш свободно време бих се възползвал от ревю,ако не здраве да е.
Поздрави.
 
От: Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

Здравейте,
ако имаш време и аз бих искал едно ревю, но не ме бърка колко последователи има, а дъските да са направени и да ми обясниш после само как да го развивам :)
 
От: Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

Отговорил съм на всички!
 
От: Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

Офертата още е валидна!
Повече ревюта няма да правя.
 
От: Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

Имам 2 въпроса:
1.Откъде намираш качествен контент т.е качествени снимки,които да пинваш?
2.Как ги промотираш тези акаунти,така че да имаш последователи?
Отговори ми с ЛС, ако искаш.
 
От: От: Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

Имам 2 въпроса:
1.Откъде намираш качествен контент т.е качествени снимки,които да пинваш?
2.Как ги промотираш тези акаунти,така че да имаш последователи?
Отговори ми с ЛС, ако искаш.

1.От пинтерест търсачката!
2.Развивам ги, слагам им снимка и добро описание, красиви дъски с харесвани пинове... и хората сами ме забелязват. Накратко това е.
 
От: Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

Искам да благодаря на колегата Izvunzemen!Страхотен професионалист и е адски коректен,честен и бърз в работата си.Даде ми макс срок от 2 дни а свърши работата за по малко от 8 часа.След като набави последователи в момента те не спират да репинват от часове.Може да му вярвате на сто процента.Качествена и професионална услуга.
 
От: От: Направа на акаунт в Pinterest по ваше желание!

Искам да благодаря на колегата Izvunzemen!Страхотен професионалист и е адски коректен,честен и бърз в работата си.Даде ми макс срок от 2 дни а свърши работата за по малко от 8 часа.След като набави последователи в момента те не спират да репинват от часове.Може да му вярвате на сто процента.Качествена и професионална услуга.

Благодаря за добрите думи!

Още приемам поръчки.
 

Горе