Настройка на кеш Litespeed

hardlemm

Active Member
Опитвам се да настроя кеша на къстъм сайт - https://lyricskeeper.eu/ .
Търся код за .htaccess :
Всички гости да получават кеширано съдържание, но като се логнат или регистрират да показва НЕ кеширано съдържание?

60 кинта за първия предоставил работещ код тук в темата! На линия съм за каквото инфо е необходимо!
 
Последно редактирано:
Как точно очакваш някой да ти даде отговор без подробна информация за стака? :)

Аз лично като видях, че си го шляпнал като plain text вместо да използваш бутончето да го форматира като код се отказах да чета надолу.
 
Как точно очакваш някой да ти даде отговор без подробна информация за стака? :)

Аз лично като видях, че си го шляпнал като plain text вместо да използваш бутончето да го форматира като код се отказах да чета надолу.
Да, така е! Извинете за което! Но наистина нямам идея какво инфо да дам и за какъв бутон говориш! Мислех, че линка към сайта е достатъчен да се даде работещ код! Някои, ако иска инфо, само да каже какво да е!
 
Търся код за .htaccess :
Всички гости да получават кеширано съдържание, но като се логнат или регистрират да показва НЕ кеширано съдържание?

60 кинта за първия предоставил работещ код тук в темата! На линия съм за каквото инфо е необходимо!
 
PHP версия? С какво е. Каква е системата, така де какаи технологии има освен явно PHP. Дай, ще го намерим някак
;)
PHP версията е 5.6.40 . Май е ларавел, ама не съм сигурен
 
Никой не попита:
- има ли някакви специални page rules в Cloud Flare
- Open Litespeed или комерсиалната версия използва
и т.н. подробности
 
Никой не попита:
- има ли някакви специални page rules в Cloud Flare
- Open Litespeed или комерсиалната версия използва
и т.н. подробности
Залагаме на OpenLiteSpeed щом доста кодове не сработват в htaccess. Ама само предполагам.
 
Никой не попита:
- има ли някакви специални page rules в Cloud Flare
- Open Litespeed или комерсиалната версия използва
и т.н. подробности
Cloud Flare e на Development Mode, би трябвало да не оказва влияние. Плзвам litespeed от jumpbg, нищо допълнително не съм плащал.
 
Cloud Flare e на Development Mode, би трябвало да не оказва влияние. Плзвам litespeed от jumpbg, нищо допълнително не съм плащал.
Аааа. Значи си е LiteSpeed. Добре де, тази система, каквато и да е, няма ли някаква библиотека за случая?
 

Горе