Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: От: От: От: От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Хайде престани с глупостите си.

Правиш забележки на други, че се отклоняват от темата, а ти си се изгубил в гората като слепеца Колчо.

Толкова ли не разбра, че за да имаш шанса да спориш с мен трябват доказателства, а не измислици?

Посочил съм конкретно източника - разсекретената стенограма на Кримската конференция между Сталин, Рузвелт и Чърчил. Кво ми се репчиш?

С пропагандата на пронацистките си разбирания заповядай улево, щом държиш на темичката.

Да, и точно тия архиви говориха как без съд и присъда са били избити 20 000 полски офицери.

Цитирам ти думите на Путин по случая и да приключваме с темата за болшевизма:





Тъй че, айде спести ни лекциите за човещината на болшевизма. Да не ти кажа за присъдите в "народния" съд, в България.

Отново тролиш. Просто спри ;)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

С тролещото си мнение се опитваш да изкараш съветите човечни, щото видете ли - убивали, ама само след съд. Това са пълни глупости и това го знаят всички пострадали от болшевизма. Явно за теб казването на истината е нацизъм.

Относно доказателствата, не ставай смешен. Като пуснеш стенограмата в оригинал, тогава може да се приеме за доказателство. Както например е писмото на Берия до Сталин, в което се предлага избиването на поляците:

800px-Katyn_-_decision_of_massacre_p1.jpg

800px-Katyn_-_decision_of_massacre_p2.jpg

800px-Katyn_-_decision_of_massacre_p3.jpg

800px-Katyn_-_decision_of_massacre_p4.jpg


Документите са доказателство, а не писаници в сайтове с разширение ру ;)

Та в заключение - съветските комунистически мърши не са с нищо по-добри от западните либерални мърши. Така е било преди 70 години, така е и днес :rolleyes:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Малоумен ли си?

Питам пак.

Какво общо имат полските офицери с информацията, която сметнах, че ще е интересна на vladko82 по отношение на бъдещите действия срещу спонсорите на терористите (съд или унищожаване)?

Предложил ли е Чърчил разстрел? Предложил е.
Предложил ли е Чърчил комунизма като бъдещ вариант за Германия? Предложил е.
Казал ли е Сталин, че "комунизмът за Германия е като седло за крава"? Казал е.
Какво е казал Рузвелт по въпроса? Каквото е казал.
Как е реагирала съветската делегация? Поискала е съд за престъпниците.

А ти, ако си нервно, докарай и самолета, в който катастрофира Качински. Само че версиите ти за определени събития нямат нищо общо с темата
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

С цел да продължим нормално дискусиите по основната тема (тероризмът в Европа) предлагам да приключим с "офицерите" поне в нея (ако те интересува какво се е е случило тогава в подробности, то можеш да създадеш отделна тема и обещавам, че чат-пат ще пускам от новоразсекретените архиви, свързани с тези събития).

Та:

В СССР в предвоенните години е имало смъртно наказание. Както и в някои американски щати в момента. Така са решили и това си е тяхно решение.

Тъй като съм почти сигурен, че дори не разбираш какво пише в публикуваното от теб факсимиле, а вярваш на "преводи" в предпочитани от теб екстремистки сайтове, то ще ти го преведа набързо.

Пише, че са установени чуждестранни групи (в състава им има и бивши полски офицери), занимаващи се с диверсионна дейност на териториите на Украинска и Беларуска ССР (става въпрос за време, когато фашистите вече са превзели Полша - 1940г.).

Предлага се разглеждането на делата със заловените престъпници да се прехвърли към НКВД (в днешно време се прави същото при висока заплаха за националната сигурност).

Това пише в този документ накратко.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Малоумен ли си?

Питам пак.

Какво общо имат полските офицери с информацията, която сметнах, че ще е интересна на vladko82 по отношение на бъдещите действия срещу спонсорите на терористите (съд или унищожаване)?

Предложил ли е Чърчил разстрел? Предложил е.
Предложил ли е Чърчил комунизма като бъдещ вариант за Германия? Предложил е.
Казал ли е Сталин, че "комунизмът за Германия е като седло за крава"? Казал е.
Какво е казал Рузвелт по въпроса? Каквото е казал.
Как е реагирала съветската делегация? Поискала е съд за престъпниците.

А ти, ако си нервно, докарай и самолета, в който катастрофира Качински. Само че версиите ти за определени събития нямат нищо общо с темата

Не видях автентичен документ ;)

Общото е, че се опитваш да изкарваш съветските боклуци нещо хуманно и велико. С което разбира се отново създаде километричен спам.

Относно другото, ясно разбирам за какво се говори в документа и мога да различа думата "разстрел". Документът е от уики, един доста екстремистки сайт :lol:
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Продължаваш с глупостите.

Да не съм те чул тогава после да се обясняваш кой се отклонява от темата.

Виж източниците на информацията в bg-wiki-статията.

Ако си мислиш, че уикипедия е нещо наднационално и обективно, то виж какво пишат рускоезичната, полскоезичната и англоезичната wiki по въпроса.

Може да ти е странно, но всяка си пише каквото й е изгодно според съвременните влияния.

Това е история, а не статистически данни, при които нещата се тълкуват далеч по-обективно.

Така, че като ти дават данни, то чети и си ги записвай с молив в ръка. Те са ценните. Кретени със смайлитa в този форум има предостатъчно. Но смайлитата не са аргумент.

P.S. За диверсантите и заплашващите националната сигурност се е полагал разстрел. Правилно си разбрал. Ако си мислиш, че половин година преди нацистка Германия да нападне Съветския Съюз руснаците ще си играем на приказки, то нищо не си разбрал за нас и никога няма да разбереш.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От уикипедия взех документа, там има известно количество сканирани документи. Не съм пускал коментар към него, за да твърдиш, че бил изопачен. В него си пише, каквото трябва.

А историята е следната:

Полша е окупирана и голяма част от територията е анексирана от СССР. По това време СССР и Райха са съюзници, дори организират съвместен военен парад. Ау, какво падение познавачо на историята, твоите любимци първи приятели с нацистките зверове :-o

4589902636_90bbc75c78.jpg


Значи всички поляци избити от НКВД (интересно дали са били осъдени преди това от справедливия съветски съд?) са били заплаха за националната сигурност и диверсанти, следователно според теб заслужено са намерили смъртта. Това е типичен пример за безгранична болшевишка наглост. Не знам на какви приказки сте си играли, но 6 години по-късно хиляди български офицери също намират смъртта, защото са български офицери, т.е. врагове на новата съветска власт. Общо взето мога да си извадя следния извод - ти си болшевик оправдаващ зверствата на НКВД в Полша. Зверства, които са признати и порицани от съвременото руско ръководство в лицето на Путин. Темата я приключихме комисарю ;) Продължаваме по същество.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Опять мимо (c)

Много държите да си обяснявате всичко с действията на отделни личности. ОК.

За мен Берия e бил изрод. Но Сталин го уважавам, защото е бил държавник. Поради същата причина уважавам Иван Грозни и Екатерина Велика и се съмнявам в плюсовете на Петър Първи. Защото ги оценявам по действията им в полза на Русия, а не според мнението на разни чужденци (повечето от които представители на конкурентни нации) кое е било от полза за Русия.

Често се обсъжда "подялбата на Полша" между СССР и Германия, но обсъждащите рядко се сещат за подялбата на Полша между Русия и Прусия преди това и че Полша не е съществувала като държава от доста време преди Първата Световна. И че точно Николай Втори е дал шанс на Полша да излезе от състава на Русия (btw, имала си е конституция дори в състава на Империята).

Не че одобрявам случилото се в Катин, но разликата в подходите на Сталин и Чърчил е огромна.

В единия случай (Сталин) има съд, присъда и разстрел за диверсии по време на и преди война.

А в другия случай (Чърчил и Рузвелт) има предложение за разстрел на военнопленни без съд и присъда след война.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

В единия случай (Сталин) има съд, присъда и разстрел за диверсии по време на и преди война.

А в другия случай (Чърчил и Рузвелт) има предложение за разстрел на военнопленни без съд и присъда след война.
Да приемем, че си прав. Изрови автентичен документ и ми го прати на лично, ще съм ти благодарен.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

[video=youtube_share;XmUtsD-51yU]https://youtu.be/XmUtsD-51yU[/video]

Гръцки граничари потапят лодка с черни бродници.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Допълнително към горното още няколко изказвания:

Лесно се намират в Мрежата, но не ми се търсят сега. Ако имаш интерес - ще си ги намериш сам без проблеми.

Чърчил още през 1942 година казва, че нацистката върхушка трябва да бъде екзекутирана без съд и следствие.

През март 1943 държавният секретар на САЩ Хелл казва, че "би предпочел да разстреля и унищожи физически цялото нацистко ръководство". А американският финансов министър Моргентау предложил след края на войната да превърнат Германия в "голямо картофено поле".
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

12249674_1524281834558900_8143289912965212001_n.jpg


По повод закона, който приеха скоро еврокомисарите. Историята се повтаря.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Чърчил още през 1942 година казва, че нацистката върхушка трябва да бъде екзекутирана без съд и следствие.

Гледам, че си фен на Чърчил и горещо ти препоръчвам литературното произведение "Кънчо Путкодеров" на Пеньо Пенев. Усещам, че нема начин да не ти хареса вътрешно и ще се захласнеш по главния герой. Не ми благодари, поздрави.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Македония не пуска нелегалните орки. А те правят пърформънси и в знак на протест си шият устите. Данайците постъпват доста подло, като продължават да карат орки към Македония.
4522493.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Кунева интегрира цигани, бежанци и необразовани, за да не се радикализират
Имам чувство, че нашите политици са тотално зомбирани. По-зле са от партийни членове и комсомолци. Ей Богу, тая кривоустата не спря да повтаря либерастките мантри. Само, че пропуска факта, че много от терористите са добре образовани и далеч от бедни ;)
 

Горе