Не съм по ДДС и Пейпал не разпознава моя булстат номер

Как да постъпя? Пейпал не приема булстата ми, защото той реално не се появява в регистрите при проверка, понеже фирмата не е регистрирана по ДДС и всъщност аз не съм способна да премахна ограничеята за плащане. Поиска ми копие на фирма, на лична карта, или документ , който да удостоверява, че има фирма. Ъплоаднах фирмено решение и лична карта, пратих...Сега се събуждам, отказани са документите и искат наново. Дава ми същото като преди да ги кача: [h=2]Please send some additional information[/h]

We weren't able to confirm your Company number online.

Моля ви се, помогнете.
 
От: Не съм по ДДС и Пейпал не разпознава моя булстат номер

Пишеш им. Аз съм със същия проблем. Писах им едно писъмце, отговориха ми и пак съм pending
 
От: Не съм по ДДС и Пейпал не разпознава моя булстат номер

Ти откога си пендинг? Не е ли по-добре да се звъни?
 
От: Не съм по ДДС и Пейпал не разпознава моя булстат номер

От 3 седмици. Ами отговориха ми в рамките на 24 часа.
 
От: Не съм по ДДС и Пейпал не разпознава моя булстат номер

Значи който не е по ДДС да се разделя с идеята си за Пейпал ли? На мен са ми отказали дори личната ми карта и трябва да се доказвам ако не с ЛК с шофьорска книжка или с какво? Моля ви се помагайте.
 
От: Не съм по ДДС и Пейпал не разпознава моя булстат номер

Идеята ти да им се обадиш и да се разберете директно е най-доброто решение.
Иначе ние ще трябва да гадаем

Алтернативните варианти за доказване на самоличност са шофьорска книжка и международен паспорт
 
От: Не съм по ДДС и Пейпал не разпознава моя булстат номер

Значи който не е по ДДС да се разделя с идеята си за Пейпал ли? На мен са ми отказали дори личната ми карта и трябва да се доказвам ако не с ЛК с шофьорска книжка или с какво? Моля ви се помагайте.
Да, щото ти пращат пари от ЕС и попадаш в чл. 94а от ЗДДС. Или поне аз така си го представям.
 
От: Не съм по ДДС и Пейпал не разпознава моя булстат номер

И аз така знам, че трябва да си по ДДС за да можеш да получаваш пари по пейпал
 

Горе