Нова PPC програма

От: Нова PPC програма

Минималната е 25$, обаче ще трябва да изчакате до края на месеца за да разберем ИСТИНАТА. Защото тогава се плащат парите, а ако преценят, че съм нарушил правилата им, може да ме отсвирят. Ще чакаме още малко и ще видим.
 
От: Нова PPC програма

Дано не са скемче, но предполагам не са. Изглеждат ми истински, особедно с дадения от тях адрес:

Entireweb.com
Kastanjeallén 1, 2nd Floor
Halmstad, Halland 302 31
Sweden
+46 352410500

Успехи с програмат и кажете дали е ОК, за да си знаем тук. :)
 
От: Нова PPC програма

Ъп - Ъп - Ъп ...

Здравейте!

До днес резултата е следният:

capture4.jpg

Мисля, че е добър, като се има в предвид, че не съм се напъвал понеже не знаех за какво става въпрос, а и сайтовете ми са на български а рекламите на инглиш.
Проблем е, че не знам как да си поискам парите - тези, които са разрешени и приложени в сметката ми. Както и предположих - без проблем се правят 160 на месец.
 
От: Нова PPC програма

Да, ама може би автоматично ще платят след няколко дена. Липсва бутон - ПЛАТИ.
Започнал си преди около 2 месеца, а още не са ти платили ли ? В условията пише, че сумите се изплащат всеки месец.
И какви са дефакто тези "locked earnings" - тях при какви условия можеш да ги изтеглиш ?
 
От: Нова PPC програма

Ами трупаш сума през месеца. После тя преминава в графа - заключени - за до 30 дни - като се проверява през това време трафика ми. Ако преценят, че всичко е оки, прехвърлят сумата по-горе - тоест моя заработена. Това е.
 
От: Нова PPC програма

Ами да, няма бутонче "плати", както се разбира от....
Commission: Payments are made through PayPal in U.S. dollars. Entireweb.com will pay you commissions earned, within 60 days of the end of each month provided that the amount owed to you is more than your minimum payment setting or more.
Тоест пак чакане му е майката. Или с по-прости думи - 2-3 кухи месеца при започване и после вече всеки месец плащане. 8)
 
От: Нова PPC програма

Хора, тука работата е на*рана...
Нещо не е както трябва, имам към 600д. а не знам как да си ги взема. Тея нямат ни бутон, ни пращат...кво да правя, да ги разкарам ли?
 
От: Нова PPC програма

Най-добре ги разкарай и чакай да ти платат, явно са скам...
 
От: Нова PPC програма

Уж са стари, не върви да са измамници.
Някой друг фийдбек?
 
От: Нова PPC програма

Защо не им пишеш на съпортна направо да ги питаш ?
Ако не ти отговорят направо го спирай и чакай плащане, да не се набуташ повече.
 
От: Нова PPC програма

Много стара тема, но какво стана плащат ли тея?
 
От: Нова PPC програма

Не 3 години, от 3 месеца бачкам с тях. Темата не е стара......Писах на съпорта - не отговарят. Това е проблема, и просто търся колега тук, който работи с тях за да ми помогне с информация. Иначе ви гарантирам без усилия по една надница на ден се прави. Абе не мога да говоря инглиш иначе щях да им звънна на келешите....
 

Горе