Нов сайт потръгва добре, а после затъва..

patco

New Member
Добър вечер първо. Абре имам едно въпросче. Направих едно скромно сайтче за Проактол- първите 1,2 седмици имаше добри посещения- 100, 200 ги правих. Направих 2,3 продажби, но в последно време има и дни без НИТО 1 посещение. На какво е възможно да се дължи това. Почти всяка седмица регистрирам сайта в около 10,15 търсачки както съм чел, че е добре.

И междувременно бихте ли си казали мнението и нещо да пооправя. Благодаря Ви за вниманието: http://4-healthy-life.blogspot.com/ .
 
От: Нов сайт потръгва добре, а после затъва..

Дали защото според copyscape копираш добре? Аз също ползвам тази статия от MoreNiche, но поне е пренаписана.
 
От: Нов сайт потръгва добре, а после затъва..

За коя точно статия става въпрос? Възможно е някъде да се повтаря.. Но конкретно по въпроса ако може, имате ли идея защо не излиза В МОМЕНТА сайта в добри резултати в Гугъл.
 
От: Нов сайт потръгва добре, а после затъва..

Какво по конкретно от това? Ако имаш копирани статии, няма смисъл да се чудиш на какво дължи този спад.
 
От: Нов сайт потръгва добре, а после затъва..

Ами добре, все пак благодаря Ви за отговорите. Това дали са копирани или не, няма значение, защото виждам доста сайтове със чужд кънтент, но все пак са на 1-ва страница. Благодаря за отделеното време, ако някой има още препоръки да пише. Лека вечер.
 
От: Нов сайт потръгва добре, а после затъва..

На първа страница са, защото имат голям page rank.

Вероятно си спрял да добавяш съдържание (и да добавяш към директории) или съдържанието, което добавяш няма подходящите ключови думи. Ако имаш статистики за това с какви ключови думи са дошли тези, които са купили, може да продължиш да пишеш статии със същите ключови думи, ако изобщо са дошли от търсачки (затова е важно да имаш качествен брояч - напр. Statcounter).

Обикновено по-напред излизат току-що публикувани страници. Затова е важно да добавяш съдържание често.
 
От: Нов сайт потръгва добре, а после затъва..

На първа страница са, защото имат голям page rank.

Вероятно си спрял да добавяш съдържание (и да добавяш към директории) или съдържанието, което добавяш няма подходящите ключови думи. Ако имаш статистики за това с какви ключови думи са дошли тези, които са купили, може да продължиш да пишеш статии със същите ключови думи, ако изобщо са дошли от търсачки (затова е важно да имаш качествен брояч - напр. Statcounter).

Обикновено по-напред излизат току-що публикувани страници. Затова е важно да добавяш съдържание често.

А когато добавя ново съдържание (от личен опит знам), че Гугъл го "прекосява" за около 3,4 дена. Има ли начин да го накарам да дойде по-бързо?
 
От: От: Нов сайт потръгва добре, а после затъва..

А когато добавя ново съдържание (от личен опит знам), че Гугъл го "прекосява" за около 3,4 дена. Има ли начин да го накарам да дойде по-бързо?
Не стига че всичко ти е копирано съдържание на сайта, ами искаш и google да го индексира бързо. :)
 
От: Нов сайт потръгва добре, а после затъва..

Хаха, почти всички статии са редактирани. Бре, поне обясни като човек няма ли някой туул за индексиране да предупредя гугъл за ново съдържание, като не знаеш, не пиши...
 
От: Нов сайт потръгва добре, а после затъва..

Нагъл тип, виж колко резултата ти вади copyscape. Сайтове като твоя въобще не трябва да се индексират. Дори имаш безочието да говориш за 'ново съдържание'.
 
От: От: Нов сайт потръгва добре, а после затъва..

Нагъл тип, виж колко резултата ти вади copyscape. Сайтове като твоя въобще не трябва да се индексират. Дори имаш безочието да говориш за 'ново съдържание'.

Само така и не разбрах, къде ми вади инфо, че съм копирал. Вади ми единствено 9 резултата към 9 сайта, в които присъства моя сайт (описание, заглавие) като беклинк. :)
 

Горе