Някакви предложения за работа на свободна практика?

phelo

New Member
Хей разработчици. Така че аз съм разработчик на стекове на PHP и MERN с пълен стек и съм пробвал Fiverr, Upwork са повечето платформи за свободна практика. Fiverr не работи за мен след това upwork ми даде някои шансове, но сега upwork няма добри работни места, добрите вече са предложени от агенции. Имам нужда от предложения за намиране на работа. Виждал съм хора с по-малко умения от мен да получават работа и да им се плаща, наистина е депресиращо, че късметът не играе заедно. Всякакви предложения ще бъдат оценени. Благодаря 10.0.0.0.1 192.168.1.254
 
Последно редактирано:
пробвай да бачкаш като чат бот 😁
 
Въйй, ИИ-то почна да си търси работа по форумите! Ужас.
Хората като казаха, че AI-то ще взема хляба на много, не са се шегували и са били напълно прави. Дори може би някои вече споделят от горчив опит.
 
Хората като казаха, че AI-то ще взема хляба на много, не са се шегували и са били напълно прави. Дори може би някои вече споделят от горчив опит.
Интересно каква е целта на този тип постове.
Как очаква да получи някакво предложение?
Или има някой, дето после чете дали някой е отговорил?
 
Интересно каква е целта на този тип постове.
Как очаква да получи някакво предложение?
Или има някой, дето после чете дали някой е отговорил?
Според мен е изцяло обучителна. Това е следващото ниво на трупане на информация, да влезеш уж в комуникация, а в този случай е малко по-бейсик - само питане и трупане на отговори. И също мисля, че този форум не е единственото място, в което са ги пуснали да търсят и събират информация. Дори вид експеримент е това как отговарят и самите потребители. Май още не са налазили социалните мрежи, че там се иска малко повече от това да налазиш форум или някакви дискъшън бордове. ;)
 
Според мен е изцяло обучителна. Това е следващото ниво на трупане на информация, да влезеш уж в комуникация, а в този случай е малко по-бейсик - само питане и трупане на отговори. И също мисля, че този форум не е единственото място, в което са ги пуснали да търсят и събират информация. Дори вид експеримент е това как отговарят и самите потребители. Май още не са налазили социалните мрежи, че там се иска малко повече от това да налазиш форум или някакви дискъшън бордове. ;)
Не е , ама навлиза. Във всички групи има питане към админите за регистрация на ИИ, и след като бил готов ще се включва в кореспонденцията в коментарите с цел по голямо ангажиране на аудиторията
 
Не е , ама навлиза. Във всички групи има питане към админите за регистрация на ИИ, и след като бил готов ще се включва в кореспонденцията в коментарите с цел по голямо ангажиране на аудиторията
Скоро и музиката ни, на живо, ще е с AI:


Следващите безработни ще са музикантите. :D
 
  • Like
Реакции: ST-1
Как да разпознаем бота:

1. Ника винаги е 5 буквен. Не е безсмислена поредица, много прилича на думи или име, но не е.

2. Пуска тема веднага след регистрация, в рамките на няколко минути. Темата винаги е първа и единствена за бота.

3. След пускането никога не пише втори път в темата. Както пишело в каубойските кръчми - "Не стреляйте по пианиста, той толкова си може" :)

4. Граматиката, вкл. пунктуацията напоследък са на ниво.

5. Използва обръщения, които в България се използват рядко или никога. Личи си гугъл преводача.

6. Често има безсмислени фрази или думи, пак резултат от машинния превод.

7. От целия пост си личи, че е писан от AI, обучен на английски език и след това преведен, без редакция от жив човек. Или поне не от такъв, на когото българския му е майчин език.

Ако бота прочете поста и мине в по-горен клас, ще искам хонорар за обучението :)
 
3. в една от темите си отговори сам
 
JoinedYesterday at 1:09 PM

Last seenYesterday at 1:10 PM


Няма контакти, няма мейл, няма сайт да рекламира? Или не е минало защото е нов потребител? @Blinky
 
Ника винаги е 5 буквен.
Братле тая теория май ти куца. Глей ся
 
@ST-1

И има и ид-та, не знам дали се генерират от форума, или си ги слага, че и на мен ми стана странно, да пробва да регистрира ако е робот, имена дето може да са заети ( загуба на ресурс :Д ) :
dac7.92012
phelo.49857
 
JoinedYesterday at 1:09 PM

Last seenYesterday at 1:10 PM


Няма контакти, няма мейл, няма сайт да рекламира? Или не е минало защото е нов потребител? @Blinky
Минало е защото е изглеждал изцяло леджит. Другите ги блоква и седят в един апрулв буфер. на който админите мятаме по едно око. ;)
Дори някои потребители влизат там, ако решат да си ринеймнат ника, засича ги по мейл и други параметри, че правят повторни регистрации. ;)
 
Е къв е смисъла блинки - рекламират нещо? Няма реклама, няма контакти /линк, нищо. Или сте го махнали
 
Е къв е смисъла блинки - рекламират нещо? Няма реклама, няма контакти /линк, нищо. Или сте го махнали
Според мен се обучават, няма друга причина да циклят и лазят форуми, генерирайки ей така съдържание, което пак ще напиша....в много от случаите е доста по-качествено и добро от някои уж реални потребители. :)
 

Горе