Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

MiltonFriedman

New Member
Мисля да започна да се занимавам с Moreniche като съм си нагласил Paypal акаунт, само че прочетох оплакване, че paypala вземали $30 такса - вярно ли е това? Направо сърцето ме заболя...
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Мда, здравей. Това е един от начините да си получите комисионите там. След генерирани $100 се пращат през разплащателната система, като и те си отдържат там таксите. Мисля, че е $3. Не знам къде си чел за тези $30. Даже може да прочетеш във форума им и да питаш, ако имаш въпроси по програмата. Аз лично е препоръчвам, точни са и плащат.

Ако имаш и други въптоси, питай тук. Ще се радвам, ако не си се регнал, да го направиш през форума ни тук. Мерси и сме на твое разположение. ;)
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Други въпроси, ако има ще ги постна там, щом програмата е надеждна.
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Други въпроси, ако има ще ги постна там, щом програмата е надеждна.
Ако имаш въпроси, питай тук. Много хора са с опит с тази програма. Надежна е, спор няма. Аз лично съм доволен от нея. ;)
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Едни от най-точните. Плащанията са два пати на месец и винаги точно на време.
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

И си те контактват от време на време да те питат как е хавата и дали имаш нужда от помощ, защото все пак и те имат силен интерес да правят пари. Аз съм нямал проблем с тях, даже от време уно съм с тях. ;)
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Еми зависи. На практика всики, но аз специално имам за Proactol, Smile нещо си (този го махнаха). И това е. Нямам впечатления за други продукти, аа, сетих се MakingYouRich също се селкаше.

Ако някой има други впечатление за други, нека спомене тук. :)
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Дали да не минавам и аз на афилиейт :) че Адсенс почва да омръзва :) То имам Cashburners акаунт предполагам продуктите са подобни.
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

И аз съм получавал плащания от moreniche. Точни са, малко бавят първото плащане 30 дена и нещо ама поне са точни.

Като цяло имат по-качествени продукти и безплатни маркетинг ресурси от cashburners. Предлагат банери, статии, изрезки от вестници, клипове, анимации, ревюта и други ресурси според продукта вече.
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Мда, пробвай и с тях - те поне имат силна конверсия. По-добра от Moreniche, поне по мой наблюдения. В общи линни - да, подобни са. В Cashburners има всичко, за което се сещаш от Алтернативната медицина. Аз лично ти препоръчвам да опиташ. Нищо няма да загубиш, освен малко време и усилия. Не агитирам напразно. :)
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Целите не са ми високи - 2-3 хиляди евро на месец :) Някой от занимаващите се тук в форума постига ли ги :)
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Moreniche определено са доста добра програма да започнеш, продуктите се продават с доста добра конверсия. Плащанията - навреме, съпорта - винаги помага независимо с какво ги занимаваш. И таксата за ПейПал не е $30, това е таксата за wire, демек - по банков път. Лично аз плащания по банков път не препоръчвам, преди време ми пращаха парите така, защото имах проблеми с ПейПал. Оказа се обаче се в банката ми вземат още $30 веднъж, за входяща транзакция, въпреки че се кълняха в майка си и баща си че нямали такси за входящи преводи. Така и не успяха д ами обяснят къде отиват тези $30 и за какво се удържат. Банката е ПИБ, но чух че много други банки в Бг практикуват подобни измамнически схеми.

2-3к евро не са непостижима цел.
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Определено банковия превод не си заслужава, ако говорим за суми под 500$. Всички банки взимат тези пари. Не можаха и на мен едно време да ми го обяснят като хората, ама взимат.

Напълно постижима цел е и мисля, че има хора тук, правещи ги на месечна база.

Ето, виж бата, всеки започнал да се занимава в това няма да ти даде лош съвет и негативно мнение. Аз за това се издразних, че Cashburners, направиха регистрацията с влиза с $50, но ги оправдавам с това, че все пак трябва да се прави бизнес и всеки сериозен е регистрирал се трябва да го прояви.

Давайте смело, какво пък толкова. :)
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Лично аз плащания по банков път не препоръчвам, преди време ми пращаха парите така, защото имах проблеми с ПейПал. Оказа се обаче се в банката ми вземат още $30 веднъж, за входяща транзакция, въпреки че се кълняха в майка си и баща си че нямали такси за входящи преводи. Така и не успяха д ами обяснят къде отиват тези $30 и за какво се удържат. Банката е ПИБ, но чух че много други банки в Бг практикуват подобни измамнически схеми.

Всяка банка практикува тази схема (наречена от теб измамническа).

Когато изпращаш пари чрез SWIFT (банков превод във валута различна от лева между различни банки) такса взима банката на подателя, банката на получателя и банките кореспонденти. Когато сумата е малка банката на получателя може да не вземе такса (в тарифата пише нула, без такса - такъв е случаят с ПИБ предполагам).

Обаче банката кореспондент задължително си дърпа част от преминаващите пари, колкото желае, като цената на услугата не е написана нито в ценоразписа на банката получател, нито в ценоразписа на банката подател. Освен това може да има повече от една банка кореспондент - тогава всяка банка си взима по малко и сумата, която са удържали може да нарасне над 100 долара!

Банка на изпращача на парите -> Банка кореспондент 1 -> ... -> Банка кореспондент N -> Банка на получателя

От ПИБ не могат да ти кажат колко пари ще ти струва банковия превод, защото не знаят през кои точно банки ще минат парите. А процедурата да питаш банката на изпращача колко ще струва трансфера е тромава.

Дори и когато банката на подателя вземе по-голяма такса (такса OUR вместо SHA), банките кореспонденти пак си удържат такса (разликата е, че ако платиш такса SHA и банката на подателя ще си дръпне част от сумата - напр. подателя плаща 25$ такса на банката си, банката (същата!) си дърпа още $25 от сумата преди да я изпрати на следващата по веригата, банките кореспонденти си дърпат колкото желаят, и накрая банката на получателя си дърпа от тази сума колкото пише в тарифата. При варианта OUR банката си взима цялата такса от подателя (напр. $50) и предава точно зададената сума към следващата банка по веригата (вместо да си дръпне малко преди това). Но това не значи, че следващите банки по веригата няма да си дръпнат!
 
Последно редактирано:
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Гледайте това видео за да разберете как банките се страхуват да не изгубят монопола си върху транзакциите (който им дава възможност да си дърпат такива големи такси за просто прехвърляне на някакви числа чрез компютърна мрежа):

[video=youtube;mjmuPqkVwWc]http://www.youtube.com/watch?v=mjmuPqkVwWc[/video]
 
От: От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Мерси, полезно инфо, ще взема да го покажа на омия кокони в ПИБ, така и не можаха да ми го обяснят това. Но все пак схемата си ечисто измамничвска ;) вече се радвам че съм минал през по-малко кореспонденти.
Всяка банка практикува тази схема (наречена от теб измамническа).

Когато изпращаш пари чрез SWIFT (банков превод във валута различна от лева между различни банки) такса взима банката на подателя, банката на получателя и банките кореспонденти. Когато сумата е малка банката на получателя може да не вземе такса (в тарифата пише нула, без такса - такъв е случаят с ПИБ предполагам).

Обаче банката кореспондент задължително си дърпа част от преминаващите пари, колкото желае, като цената на услугата не е написана нито в ценоразписа на банката получател, нито в ценоразписа на банката подател. Освен това може да има повече от една банка кореспондент - тогава всяка банка си взима по малко и сумата, която са удържали може да нарасне над 100 долара!

Банка на изпращача на парите -> Банка кореспондент 1 -> ... -> Банка кореспондент N -> Банка на получателя

От ПИБ не могат да ти кажат колко пари ще ти струва банковия превод, защото не знаят през кои точно банки ще минат парите. А процедурата да питаш банката на изпращача колко ще струва трансфера е тромава.

Дори и когато банката на подателя вземе по-голяма такса (такса OUR вместо SHA), банките кореспонденти пак си удържат такса (разликата е, че ако платиш такса SHA и банката на подателя ще си дръпне част от сумата - напр. подателя плаща 25$ такса на банката си, банката (същата!) си дърпа още $25 от сумата преди да я изпрати на следващата по веригата, банките кореспонденти си дърпат колкото желаят, и накрая банката на получателя си дърпа от тази сума колкото пише в тарифата. При варианта OUR банката си взима цялата такса от подателя (напр. $50) и предава точно зададената сума към следващата банка по веригата (вместо да си дръпне малко преди това). Но това не значи, че следващите банки по веригата няма да си дръпнат!
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

Мда, пробвай и с тях - те поне имат силна конверсия. По-добра от Moreniche, поне по мой наблюдения. В общи линни - да, подобни са. В Cashburners има всичко, за което се сещаш от Алтернативната медицина. Аз лично ти препоръчвам да опиташ. Нищо няма да загубиш, освен малко време и усилия. Не агитирам напразно. :)

Вчера се регнах, малко ми е кофти с навигацията... Имат ли някъде оферти към дадените продукти, както морениче предлагат купончета към някои от продуктите? Програмите са изсипани с темплейти и под тях линкове, банери и това е .. разцъквам ама явно това е, аз ли изпускам нещо? Или просто се разцъкват самите програми и от там контент/оферти?
 
От: Някой взимал ли е кеш от Moreniche, чрез Paypal?

А някой да знае програма, предлагаща очни капки, лещи или подобни неща?
 

Горе