Някой да е учил или да учи в момента бизнес информатикa в УНСС?

Twis7

Active Member
Някой да е учил или да учи в момента бизнес информатик в УНСС ? Засега само в този университет имам що годе добра оценка 5.20 и се чудя тази специалност става ли ? Ще ми стигне ли оценката ? Ако има някой, който я учи нека споцели с мен.
Ще бъда адски благодарен.
Поздрави
 
Re: Някой да е учил или да учи в момента?

В УНСС не се влиза по специалност, а в направления. След края на втората година разпределят по специалности.
Аз също съм се насочил към УНСС, надявам се с 4.80 да вляза в Икономика и бизнес, в краен случай съм подал документи и в технически

П.П. Това са ти минималните балове за миналите години - http://forum.unwe.acad.bg/viewtopic.php?f=45&t=11291
 
От: Някой да е учил или да учи в момента?

Струва ми се че са ви малко ниски оценките за УНСС ... аз към варненските университети съм се насочил. :)
 
От: Някой да е учил или да учи в момента?

Имам приятел,който завърши миналата година Бизнес информатика и остана доста доволен.
 
От: Някой да е учил или да учи в момента?

Една година учих и прекъсвам. Яд ме е, че пропилях толкова време в тази пародия...
 
От: Някой да е учил или да учи в момента?

Е аз до колкото знам първите 2 години се учат основите на икономиката + счетоводство и т.н.3 и 4 година се учи Java, C++ , C# , аз уча Компютърни науки във ВТУ и съм доволен, не е като в СУ или УНСС, но е ОК.Всеки има различно виждане за думата образование.
Поздрави,Г.Стефанов!
 
От: Някой да е учил или да учи в момента?

Поднаправление "Икономика и бизнес" 22.16
Покривам го, интересува ме самата специалност ок ли ?
Viko => Пишеш икономика и бизнес и след 2рата година почваш да учиш бизнес информатика ?
 
От: Някой да е учил или да учи в момента?

Завърших Счетоводство и контрол в УНСС, за което съжалявам.
 
Re: От: Някой да е учил или да учи в момента?

Покривам го, интересува ме самата специалност ок ли ?
Viko => Пишеш икономика и бизнес и след 2рата година почваш да учиш бизнес информатика ?

Точно така, след втората година се разпределят по специалности. Предимство имат тези с по-висок успех.
Аз съм се насочил към предприемачество, било пародия ама аз съм си мазохист :D
 
От: Някой да е учил или да учи в момента?

Дупе да ни е яко братле, в УНСС пародия, в ТУ пак пародия само, че не можеш да завършиш, в СУ шукар ама не можем да влезем. леле
 
Re: От: Някой да е учил или да учи в момента?

Дупе да ни е яко братле, в УНСС пародия, в ТУ пак пародия само, че не можеш да завършиш, в СУ шукар ама не можем да влезем. леле

Абе не знам колко е шукар. Аз съм решил утре да хода до СУ да подам документи за кандидатстване с матура, че миналата седмица ме издрусаха в ТУ и УНСС и не ми останаха кинти : ) Не съм от най-ученолюбивите и като чели в УНСС-то ше съм най на място
 
От: Някой да е учил или да учи в момента?

Дупе да ни е яко братле, в УНСС пародия, в ТУ пак пародия само, че не можеш да завършиш, в СУ шукар ама не можем да влезем. леле

Ако си гей да ти е яко :) В УНСС-то нищо няма да научиш, ама пък ще си отебеш на курволяци. Ако имаш излишно време и пари - това е мястото ;]
 
От: Някой да е учил или да учи в момента?

Ако си гей да ти е яко :) В УНСС-то нищо няма да научиш, ама пък ще си отебеш на курволяци. Ако имаш излишно време и пари - това е мястото ;]
Не е като да не си прав :D
 
От: Някой да е учил или да учи в момента?

Хм, то има ли университет, който да става:) Млади, умни момчета, запишете каквото ви тегли, способни сте и със сигурност знаете много повече от това, което ще намерите в университета. Относно УНСС, съжелявам 5години маркетинг след 4 години програмиране в гимназията, ГОЛЯМА грешка. Ако е УНСС, то заложете на бизнес информатика и няма да сбъркате. Късмет
 
От: Re: От: Някой да е учил или да учи в момента?

Абе не знам колко е шукар. Аз съм решил утре да хода до СУ да подам документи за кандидатстване с матура, че миналата седмица ме издрусаха в ТУ и УНСС и не ми останаха кинти : ) Не съм от най-ученолюбивите и като чели в УНСС-то ше съм най на място
Колко парички е да си наредиш специалностите ?
Ако искаш утре да пием по едно кафе и аз ще идвам до София, можем да се видим прес СУ :D
 

Горе