Някой получавал ли е майл с писмо от БТВ за нарушаване на авторските права ?

От: Някой получавал ли е майл с писмо от БТВ за нарушаване на авторските права ?

Някъде четох, че покрай скандала с шоуто Господари на ефира и изявлението им по Kанал 3, от BTV са писали на youtube за предявени авторки права към видеотата, които са качени там. Я кажете сега, това не е ли върха на наглостта? И каква медия е това?
Първо, това не е медия, а корпоративен кенеф, който съществува с една единствена цел - да прави пари на алчните си собственици, лижейки задниците на настоящите управляващи и изстискващи малоумните рекламодатели, който не дават 5 пари на бранда си веднъж като са го плеснали с тази медия. Но то пък и едни фирми, да хванеш единия и да удариш другия. Това е най-доброто определение, което ми идва за момента. Мога и още, но сега нека поговорим за това какви мизерии правят.

Едно приятелче си поръча за 8 лева (много богати ще станат всички там, кретени) Voio или там както му е името на този шит, недоклатен. След няколко дни използване, той искаше да гледа едно сериалче преди изпъчването му по толкова негледаната вече телевизия. Да, но не. Този ден нямаше такава услуга. И какво направи той, попита защо така и какво биха направили, за да го компенсират. Познайте. Нищо няма да направят, но ако иска ще му върнат парите. Значи какво излиза? Нито да не ги гледаме в интернет, нито услугата им не ни позволява. Е какво излиза, осирация. За какво толкова бият камбаната?

А дали са нагли, това може да го каже оня, къв беше - Чарли, гладен за хонорари. И тоя къв кретен излезна. Поредния кретен. За мен лично с нищо не се различава от к*рвите, които много ги е срам, че ги таковат, ама си взимат на час. :)
 
От: Някой получавал ли е майл с писмо от БТВ за нарушаване на авторските права ?

Какво друго може да се очаква от Долнопробен Комунистически Милиционерски Бардак, необяснимо защо наречен телевизия.

Пиши им отговор че държиш правата за най-древната професия-ПРОСТИТУЦИЯТА и искай компенсация или процент от всяка Пачавра...а те в Бунак ТВ са над 90 % предимно от Дегенерирал Руски или Сръбски Склавянски произход
 
От: Някой получавал ли е майл с писмо от БТВ за нарушаване на авторските права ?

има ъпдейт по темата
 
От: Някой получавал ли е майл с писмо от БТВ за нарушаване на авторските права ?

има ъпдейт по темата

?

П.П.: Иде ми да си направя онлайн кино, та да натрия носа на тези! :( , но не знам откъде се купуват филми за легално разпространение. Някой по-осведомен? (Малко извън темата.. :) )
 
От: Някой получавал ли е майл с писмо от БТВ за нарушаване на авторските права ?

Питай някой който има видеотека. :) Въпреки, че разпространителите в бг са същите лобисти с които се борихме преди няколко месеца.
 
От: Някой получавал ли е майл с писмо от БТВ за нарушаване на авторските права ?

Въпросът ми към вас е : Има ли някаква реална заплаха да спрът хостинга (в исн е), за да знам дали да започвам да го местя на офшорен хостинг ?

аз само едно не мога да проумея - за къв дявол се хостваш в бг?!?!?! за какво ти са излишни ядове, хостни си сайта като бял човек където ти кефне по белия свят и бтв могат да си те търсят колкото си искат. за да ти спрат сайта в исн трябва съдебно решение, което у нас бтв могат спокойно да си извадят. за да ти спрат сайта в норвегия примерно бг съдебното решение трябва да е потвърдено от съд в норвегия. сещаш се колко ще им обърнат внимание там особено предвид факта, че не хостваш файловете. в общи линии май вероятността утре да си пия кафето на луната е значително по-голяма.

просто с подобен род сайтове не хостваш в бг. ето гледам, се чудиш откъде са ти намерили мейла, който не е публикуван никъде така ли? а, кой ти е мейла вързан към хостинга?

2+2=?
 
От: От: Някой получавал ли е майл с писмо от БТВ за нарушаване на авторските права ?

Питай някой който има видеотека. :) Въпреки, че разпространителите в бг са същите лобисти с които се борихме преди няколко месеца.

Не. Идеята ми е друга. Но никъде в нета не мога да намеря откъде могат да се купуват права за новите филми. :( Искам да знам повече по въпроса, обаче в гугъл нищо не намирам. Може би не търся правилно. Някой ако може да ме опъти...

П.П.: Извинявам се за спама, но да не отварям пак нова тема. :)
 

Горе